bi ben kaldım herhalde 6 yıla yakındr bebek isteyen

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve hpt_honey tarafından 24 Şubat 2010 başlatılmıştır.

24 Şubat 2010
    Konu Sahibi : hpt_honey
  1. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    :Saruboceq:bi ben kaldım herhalde diyorum aranızda hala bekleyen off zamn çabuk geçsin herkes adına sevinirken kendim adına üzülüyorum birazda umutluyum ama biraz sabır gerekecek biliyorum bende hamileyim dicekmiyim acabaaaaaaaaaa] nagihan die bi arkadaşım vardı aynı zamandr bekliyorduk sanırım hamiş çokkkkkksevindim doğruysa

2. 24 Şubat 2010
  3. masal0663

masal0663 limon ağacı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    canım güzel haberlerini yani "ben de hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :CüvCüv: "haberini tez vakitte alırız inşallah...
    sabır canım...."tam zamanında gelmişsin bebeğim diyeceksin" bebeğin geldiği zaman...
    zamanından önce gelmez o annesi....zamanı da tez vakit olsun :KK46:

4. 24 Şubat 2010
  5. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bende bende bende ıstıyorum bu gece mubarek gun ınsallah dualarımız kabul olur bıran onc eburda bıgırmak ıstıyorum hamıleyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm dıye

6. 25 Şubat 2010
  7. hpt_honey

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    inşşahhhhhhhhhhhhh çok istiyorum rabbimden beni ancak yavrusu olmayanlar anlar şu mubarek gecede herkese duacıymmmm

8. 25 Şubat 2010
  9. gundogmadan

gundogmadan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canim Insallah bu ay o bekledigin ay olur.
    benim de uc yila yaklasti.
    sebepsiz bizdeki, sizde nedir sorun?
    bir kere hamile kaldim olmadi:KK43:( 11. haftada kaybettim.
    inan hic olmayacak saniyorken bir bakiyorsun oluyor pat diye, yeterki saglikli olsun. Allah dualarimizi duysun Insallah su mubarek gunde.

10. 25 Şubat 2010
  11. Defhne

Defhne Doruk Paşam :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Rabbim bu mübarek günde inşallah sesini duysun canım :Saruboceq: :Saruboceq: tez zamanda bebeğine kavuşursun inşallah :Saruboceq:

12. 25 Şubat 2010
  13. hpt_honey

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım bizde taki 1 yıla kadr bişi yok biliyorduk 3 aşılama 2 tüpbebek oldum yıprandıö çok stersten enfeksiyon oluşuyodu bende her ay onun dışında çok şüküer herşey normal yumoşlar vss ama bende senin gibi geçen sene boş gebelik geçirdim o bile umut oldu tabi bi yandanda hayal kırıklığı canlı olan her hayvandan besledim oyalanım diye yok yok 1 senedr biişi olmaadı dr eşin tekrar sperm testi versin dedi bizde hareketlilik
    yüzde koca bi 0 şok oldum dünyam yıkıldı hemen eşim ii bi dr gitti çift taraflı varikosel çıktı amaliyat oldu çok şükür 20 küsür gün oldu bakalım yani güzelim sabır etmem gerekicek hemde çok bakalım herşey nasıl olcak bende merakla bekliyorumhayırlı kandiller inşşah dualarımız kabul olsun çok istiyorum çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

14. 25 Şubat 2010
  15. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ay ınsallah bu ay ugurlu gelır bu mubarek gun bıze hayırlı haberlerı getırmıstır bu mubarek gunde dualarımızı gerı cevırmez ınsallah yuce mevlam

16. 25 Şubat 2010
  17. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    yanlız değilsincanım :nazar:

18. 26 Şubat 2010
  19. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    allah şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine bizim yawrularımıza sağlık sıhhat versin siz meleklerini bekleyenlerede tezzzz zamanda nasip etsin inşallahhhhhhhhh bunu canı gönülden diliorum inanın