bi erkek için neleri feda edebilirsiniz ben neyim varsa herşeyimi feda ederim eşime

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve muhammedimingamzesiyim tarafından 24 Ekim 2008 başlatılmıştır.

24 Ekim 2008
    Konu Sahibi : muhammedimingamzesiyim
  1. muhammedimingamzesiyim

muhammedimingamzesiyim bittim gözün aydın Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    çoğunuz belki bana yalan söylüyo der belki inanır ama ben eşime neyim varsa feda ederim kızlar o benim canım ömrüm.ben onda tattım aşkı sevdayı;ondan onladım bir tek olmayı;birini sevip onun olmayı....
    siz ne kadar fedakarsınız?varmı benim gibi evet bende herşeyimi veririm diyebilenler?merak ettim kimler benim gibi düşünüyor?kaydirigubbakcemile5

2. 24 Ekim 2008
  3. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Esler arasinda fedakarlik herzaman olmali zaten.
    Ask budur, fedakarlik ister.

Ama herseyimi feda edebilirim demek yanlis olur belki. Cok sevdiginiz anne, baba veya kardesinizi feda edebilirmisiniz esiniz ugruna? Edilmez..

hersey ölcüsünde güzel..

Mutluluklar canim.

4. 24 Ekim 2008
  5. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Annem dışında kimseye öyle herşeyimi feda etmem. Hak etmesi lazım. Hak edecek kimse olduğunuda düşünmüyorum.

Görüyoruz toplumda evliliği süresinde eşine saçını süpürge etmiş bir çok kadını sonuda eşlerinden kat kat yaşlı duran kadınlar ve onları dövüp aldatan erkekler...
    Bu nedenle ne kadar ekmek o kadar köfte.

6. 24 Ekim 2008
  7. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    ya aslında olması gereken o ..ama herşeyımı fedakar etmem...
    bende sevdımmı çok verıcıyımdır ama . dunyanın bınturlu halı var.pişman olmak istemem..
    ve gerçekten degecek biri olursa saçımı süpürge yaparım...
    ama ya o yapabılecekmi...

8. 24 Ekim 2008
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.531
    Ödül Puanları:
    363
    Yooo öyle herşeyimi feda ederim diye bir cümle söz konusu bile olamaz eşimle ilgili..
    Evet bazı fedakarlıklar yaptım,gerekirse yine yaparım..yerimseniben
    Ama beni benden alacak ailemi,sevdiklerimi,kişiliğimi,inançlarımı feda etmem söz konusu bile olamaz..Ancak maddi konularda biraz kemeri sıkmak gerekiyorsa ona eşlik ederim.. Manevi değerlerimden hiç kimseye ödün vermem,eşim de bana feda etmesin bunları zaten bana..:nazar:

10. 24 Ekim 2008
  11. EU1

EU1 Guest

ben kendimde olan herşeyi feda ederim ama bir başkasını asla
    böbreğimi ciğerimi hayatımı herşeyimi feda ederim ama başka birini asla

12. 24 Ekim 2008
  13. Fedakarlık kelime olarak sakat bence.Bir şeyi feda etmek.Neyi ne için feda etmek.
    Yardım etmek, destek olmak, yanında olmak, savaşmak , çok sevmek, onunla ağlamak gülmek, azla yetinmek , saygı , anlayış, hayat arkadaşı olmak zaten evlilik de şart da...
    Fedakarlık evlilikte olmaması gereken birşey bence tabi.Ben kendimi kocama feda ettim.Ben kendimi feda edip kendimden vaz geçersem o da benden vazgeçer gibi geliyor...

14. 24 Ekim 2008
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Esim icin fedakarliklar yaparim, yaptimda yine yaparim hic problem degil....sengözlerimebaksanab

Ama dünyada herseyimi feda edecek kadar sevdigim iki insan var sadece onlarda kizlarim birtek onlar icin canimdan, cigerimden, gururumdan, belki bilemiyorum allah kimseye yasatmasin namusumdan bile vazgecerim cocuklarim icin yapmicagim feda etmeyecegim birsey yok.....her Anne gibia.s

16. 24 Ekim 2008
  17. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    bazen haketmesede canımı verecek kadar fedakarım kılına zarar gelsin istemem
    benim canımın bi parçası o yoksa ben bir hiç :nazar:

18. 24 Ekim 2008
  19. aresim

aresim prensesim ben ! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    feda etmek cok göreceli bence. arkadasların yazdıklarını okudum tek tek , bende eşime cok şeyler feda etmişimdir yine ederim ama bu yaşanılan olaylara bağlı..konuyu çarpıtmış gibi olmak istemem ama "eşim gidip beni aldatsa feda olsun benim kocama napimmm cok seviyorum" diyemem asla... hasta olsa canım feda olsun , maddi sıkıntımız olsa bütün kazancım feda olsun ama annemi babamı ablamları feda edemem oda asla etmesin.