bi erkek unuttun bizi derse

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 9 Mart 2008 başlatılmıştır.

9 Mart 2008
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. bi erkek 2-3 gun aramadiginizda unuttun bizi, araip sordugun yok diyorsa bu onun ilgisini mi gosterir? bir arkadasima biri boyle demis, bu benle ilgileniyo mu ki diyor

2. 9 Mart 2008
  3. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bence bu konuda genelleme yapmak doğru olmaz.arkadaş olarakta çok seviyor olabilir:kahve:

4. 9 Mart 2008
  5. incitanem

incitanem Guest

valla ne yalan söyliyim ben aşkımla üniversite arkadaşıydım ilk başta arkadaştık sadece uzun süre görüşmeyince gördüğü zaman öyle diyordu o da..O ilgisi olduğu için diyormuş yani:icecream:

6. 9 Mart 2008
  7. sadece arkadas olan biri 2-3 gun konumayinca oyle demez herhalde ya

8. 9 Mart 2008
  9. EU1

EU1 Guest

Aman erkekleri kim anlamiski kim cozmuski ben cozeyim birde donup akil vereyim.kafamçokkarıştı

10. 9 Mart 2008
  11. calikusumuz

calikusumuz Aklım egede kaldı...... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bence bir ilgisi olduğunu gösterir.
    Tabii önceden sık görüşülmüşde ilk kez birkaç gün görmemişse olmayabilir de.
    Ama genede var birşeyler derim ben.

12. 9 Mart 2008
  13. didosh

didosh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    laf geliside söylemis olabilir,sadece arkdas olarak gördügün bir insanada söyleyebilecegin bi laf
    bu yolla onla ilgilenip ilgilenmedigi anlamasi cok zor bence

14. 10 Mart 2008
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.524
    Ödül Puanları:
    363
    Didoşuma katılıyorum..
    Belki adam sadece arkadaş olark özlemiştir.. Zaten "bizi" kelimesini kullanmış. Şaka yollu görüşelim demiş. Bu kadarını yapan açıkça da hislerini dile getirirdi bence..

16. 11 Mart 2008
  17. siluet

siluet Guest

bence arkadaşçadır.ben daha evvel açtığım sizlerden fikir aldığım konuda butarz şeyleri bana söleyen bi erkekten bahsetmiştim.onunlada biz 2 gün karşılaşyoduk işyerinde( yani biz iki günmü görüşücez.hiç görünmüyosun.hiç arayıp sormuyosun,tatil sana yaramış....falan )bu tarz lafları vardı.bizim işyeri harici görüşmemiz yoktu.birden böle demeye başlayınca bende üstüme alındım bu lafları.ama düşündüğüm gibi olmadığını gördüm.o yüzden ilgi bitek bununla anlaşılmaz......hele erkekleri anlamak imkansız.kafalarına göre takılıyolar

18. 11 Mart 2008
  19. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    bazen biz bayanlarda herşeyden nem kapıyoruz.... ay elini salladı hoşlandımı acaba. ay bana merhaba dedi benimi seviyo yoksa:) bekarsan herkesi böyle inceliyosun galiba. arkadaşında böyle huylanıyo galiba