Bi inegin günlügü

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve sinem_06 tarafından 21 Aralık 2007 başlatılmıştır.

  21 Aralık 2007
  Konu Sahibi : sinem_06
 1. sinem_06

  sinem_06 Popüler Üye Üye

  Katılım:
  26 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  1.028
  Beğenildi:
  90
  Ödül Puanları:
  108
  Bayrama15 gün var.

  Sevgili günlük bugün bi yolculuğa çıkıcaz, güzel güzel kamyonlar geldi, sanırım bizi onlara yükleyecekler. kimbilir hangi güzel çayırlara götürecekler bizi, yeni yeni ineklerle tanışıp sevgi kelebeği kurcağız öyle bi his var içimde günlük.

  Yolculuk;

  Sevgili günlük bizi o güzel kamyonlara bindirdiler, önümüzde türlü türlü yemler var. Bizi iyi besliyolar günlük, sanırım değerimizi anladılar. Bu arada necla ablayı kamyona almamışlardı hamile diye, ne kadar şanssız değil mi? hamile diye onu almadılar aramıza.

  Yeni Evimiz;

  Sevgili günlük ne güzel yer burası, teknoloji nasılda gelişmiş, burda öyle çarpık çurpuk ahırlar yok, saray yavrusu şimdiki mekanımız, dizi dizi kurulmuş büyük çadırlar var, ömrümde görmediğim kadar yem var önümde günlük, mutluluktan uçuyorum. Bu arada karşı çadırdan güzel gözlü bi boğa sürekli bana bakıyor, farkettim.

  Bayrama 1 hafta kala.

  Sevgili günlük, meğer bizim sevenimiz ne kadar çokmuş, teknoloji insanı yozlaştırır derler bide, oysa ki hergün bi sürü insan bizi ziyarete geliyo, sahiplerimizle muhabbet ediyolar, bizleri okşuyolar. inanmazsın birisi gelip dişlerimi inceledi. Bazılarımızı süslüyolar günlük, üzerine renkli renkli boyalar sürüyolar.. ne şanslı onlar, beni daha süsleyen olmadı günlük. Bu arada necla abla naptı acaba, hala üzülüyorum ona, hamileyse hamile onun gezip görmeye hakkı yokmuydu.

  Bayrama 1 gün kala.

  Sevgili günlük burdan sıkılmaya başladım artık, sürekli yatıp yem yiyorum iyice şişmanladım, formumu koruyamıyorum bu şartlar altında, şöle bi gezintiye çıkmak istiyorum ama olmuyo işte adım atacak yer yok burda, ziyaretçilerimizin sayısı iyice arttı. Bu arada günlük beni de süslediler renkli boyalarla, çok mutluyum...

  Bayram günü( Sabah);

  Bugün çok mutluyum günlük, hani demiştim ya gezemiyorum diye, bugün birisi geldi beni güzel havadar bi kamyona bindirdi, açık havada yolculuk yapıyorum, tamam belki spor değil ama en azından gökyüzünü görüyorum, bi yandan da yem yiyorum kamyonda, yakında bi rejime başlamam lazım olmucak böle çok kilo aldım..

  Necla ablada olsaydı keşke.

  Bayram Günü (Öğlen)

  Günlük gezinti bitti,

  beni bi ağaca bağladılar kamyondan indirip, hava serin, bende gölgeden istifade edip günlüğümü yazıyorum işte.

  aaa günlük, birileri geliyo buraya doğru, beni kamyonla gezdirenler bunlar, nası tanıdım ama, acaba gene mi gezdirecekler günlük.

  Bu arada hani bana bakan boğa vardı ya çadırda, işte onu gene görebiliyorum olduğum yerden, bu tesadüf olamaz günlük, kader bizi birleştirmek istiyo sanırım...

  Aaa günlük boğanın gözlerini bağladılar... amanın yere yatırdılar, günlük has...ir

  amanın sevdiğime kıydılar, oysa güllerim vardı burcu burcu kokardı, şimdi soldu sarardı.. Günlük demek o yakışıklı boğa bi suçluydu onu idam ettiler. Hayret,

  hiçte belli etmiyodu.

  Günlük beni kamyonla gezdiren insanlar şimdi yanıma geldiler, başımı okşuyolar, burda yazmayı bırakıyorum.. saygısızlık olmasın onlara :)kafamçokkarıştı