bi sorum olacak yardım ????

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve asidix tarafından 20 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : asidix
  1. asidix

asidix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benim şaçlarımın doğal rengi koyu kestaneydi....üzerine kolestonun aşk alevini yaptım ve süper olmuştu herkes çok beğendi....fakat bi ara sıkıldım ve üzerine 2 kere çikolata kahve en sonda koyu kestane yaptım...şimdi rengi kızıl kahve gibi ve bu rengi seviyorum fakat mat duruyo :KK43: üzerine rengi kaybetmeden parlak görünüm elde edeceğim bişi arıyorum ne tavsiye edersiniz lütfen yardım :)en kısa zamanda resim ekleyeceğim :)

Ekli Dosyalar:

• $hg.jpg
      $hg.jpg
      Dosya Boyutu:
      10,4 KB
      Görüntüleme:
      32
    Son düzenleme: 20 Ağustos 2010
  2. 20 Ağustos 2010
  3. elakona

elakona Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    saçını tekrardan kızıl kahveye yani su andaki mevcut rengine boyarsan hem cila atmış olursun.hemde rengini yenilersin.sadece cila atmak istiyorsan,yarım tüp yada daha az boya sık,üstüne yarım ölçü peroksit(boyanın yanında verilenlerden) ve saçkremi koy karıştır.saçına sür 10 dk beklet yıka..

4. 20 Ağustos 2010
  5. asidix

asidix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    daha önce kızl kahveye hiç boyamadım kendiliğinden oluşan bu renk onu andırdı sanki :) üzerine kızl kahve yapmayı düşünüyordum aslında bi taraftanda nasıl bi renk tutacağı konusunda sıkıntım var :) fakat verdiğiniz fikir de cazip geldi hiç böyle bişi denemedim en kısa zamanda yapmayı düşünüyorum :):):)