bi sorum var kızlar,yardım lütfen.....

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve minik kelebek tarafından 26 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : minik kelebek
  1. minik kelebek

minik kelebek evli,mutlu,çocuklu:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    herkese mrb,bende biçoğunuz gibi bebek hayaliyle yaşıyorum.3 aydır deniyoruz.allahım ne zaman kısmet ederse o zaman olacak inşallah.adetim düzenlidir.bu ay adetimden 1 hafta önce pembe bir akıntı geldi.eyvah adet oluyorum dedim,adetimden 1 gün önce yani geçtiğimiz cumarteside akıntıdan daha fazla kanama oldu ama az ve bu ayki umudumu tamamen yitirdim.ama o günden beri adet olmadım.2 gün geçti.daha önce böyle bi durumda olupta hamile olan varmı arkadaşlar.yani hamile olabilirmiyim?cvplarınızı bekliyorum kızlar,şimdiden teşekkürler.

2. 26 Mayıs 2008
  3. leyya

leyya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba.
    adetin ne kadar düzenli olsa da arada böyle şaşmalar olur. benim de düzenli çok şükür ama arada oluyo benim de. mesela 2 ay önce 5 gün sarktı adetim. umutlandım hamileyim diye ama olmadı. düzenin tamamen bozulursa hemen doktora görün tabiki. belki bu aya mahsus bişeydir.

4. 26 Mayıs 2008
  5. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bana göre sanki hamilesin gibi geldi ama en iyisi test yaptırman.
    Bu lekelenmeler hemen hemen tüm hamile kalanlarda oluyor.
    Hani seni tam ümitlendirmeyeyim ama bence hamilesin.
    Test sonucunu yazarsın artık, bekliyoruz yerimseniben

6. 26 Mayıs 2008
  7. scapula

scapula 2 yavrulu anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende de olmustu adet oldum sandim bir kac gün bekledim,baktim devami yok,test yaptim..suan 37+2günlük hamileyim..
    cok umutlandirmak istemem ama sunu söyleyim hala hamile olma ihtimalin var...

8. 26 Mayıs 2008
  9. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    hadi hayirlisi olsun umarim hamilesindir guzel haberini paylasirsin bizimlede a.s.

10. 26 Mayıs 2008
  11. EU3

EU3 Guest

canım allah gönlüne göre versin.inşallah güzel haberlerini burdan alırız

12. 27 Mayıs 2008
  13. minik kelebek

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sağol cnm,çok ümitlenmek istemiyorum tabii.sanki içimden evet hamileyim dersem tersi çıkacakmış gibi geliyo.inşllah hamileyimdir.bugün test alıp yrn sabah yapcam.inşallah güzel haberi veririm yarn size.teşekkürler seraycım.

14. 27 Mayıs 2008
  15. minik kelebek

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sağolun kızlar cvplarınız için,bugünde adet olmadım.bakalım yrn test yapcam.sanki ne kadar geç yaparsam o kadar ii sonuç verecek gibi geliyo.umarım güzel haberi paylaşırım sizinle.allahım herkesin gönlüne göre versin,bizim gibi bebek isteyenlerin dilekleri kabul olsun.amiiiiiiiinnnnn...

16. 27 Mayıs 2008
  17. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım inşallah gebesindir....Bak benim yengem 3 ay düzenli regli oldu..Hiç bir aksaklık yoktu adetlerinde ama göyüslerinde 3aydır sızı ve şişme vardı teadüfen alınan bir kan testi ile hamiş olduğunu öğrenmişti hemde 3 aylık:)
    Senin sabah ilk işin tets yapmak olsun cnaım inşallah güzel haberlerini alırız canım benim...

18. 28 Eylül 2013
  19. AzramGelArtik

AzramGelArtik Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ayyy canımlarrr sımdı benıde umutlandırdınız ... , gerci bu yorumlar ne zaman yazıldı bakmadım ama bır hafta once cok afedersınız peceteyle sılınınce cok az pembemsi bır leke gelmıstı sonra adet gunumdede yıne aynı sekılde geldı ama suan hala yok bırsey ve 4gun gecıktı .. 15aydır bebek ıstıyoruzz ınsallah vardır kızlar dua edınnn :KK43: