bi sorum var

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve yildiz.yildiz tarafından 14 Mart 2008 başlatılmıştır.

14 Mart 2008
    Konu Sahibi : yildiz.yildiz
  1. yildiz.yildiz

yildiz.yildiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar, benim de normal doğum olcak inşallah, doğum esnasında yeterli açılma olmazsa kesiyorlarmış ya peki sonra dikerken açtıkları yer tamamen kapanıyormu, yoksa rahim eskisine göre genişlemiş olarak mı kalıyor, bir de normal doğumdan sonra erkeklerin ilişkiden zevk almadığı buyüzden araya soğukluk girdiği söyleniyor lütfen yardım edin, öyleyse sezeryan yaptıracam, cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler

2. 17 Mart 2008
  3. as2105as

as2105as Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim dikilen yerde cinsel organında kısa süredeeski haline geliyor merak etme,o senin dedigin eski zamanlarda 8-10 çocugu üst üste doguran hatunlarda oluyormuş,bir iki normal dogumun hiçbir zararı yok ama15-20 gün de dikişler ve o bölge ancak iyileşiyor

4. 17 Mart 2008
  5. yildiz.yildiz

yildiz.yildiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok sağol as2105as ya herkes bişey söylüyor, iyice kafam karışmıştı. Ama şimdi rahatladım.

6. 17 Mart 2008
  7. EU1

EU1 Guest

dikilince eskisinden daha iyi oluyormuş :) yani daha dar...ben sezeryanla yaptım ama kaynanam görümcem onlar normal doğumu çok anlatmışlardı...ordan biliyorum canım..ama doktorun ustalığınada bağlı tabi

8. 17 Mart 2008
  9. EU1

EU1 Guest

ama uzun bi süre ağır kaldırmaman gerekiyo..teyzemin sarkmıştı bu yüzden doğumdan sonra...çoğu kişi normal doğum yapıyo canım erkekler zevk almasa arka arkaya doğuran kadınlar naapardı...yok bence öyle şeyler aklına getirme..rahat ol..