biberon için erken mii

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve yexsxilxoxzen tarafından 14 Ekim 2008 başlatılmıştır.

14 Ekim 2008
    Konu Sahibi : yexsxilxoxzen
  1. yexsxilxoxzen

yexsxilxoxzen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 2 ayın sonunda bebeğime biberonla rezene çayı falan versem beni emmeyi bırakırmı acaba biberon için erken mii

2. 14 Ekim 2008
  3. EU3

EU3 Guest

canım ben baştan kaşıkla rezene çayı veriodum(ama ozamanlar günde 1 defa verilir sanıyodum)ama dr gün içersinde ara ara içir deyince biberona geçtim .şimdi çok rahatım dışardayken biraz huysuzlansın hemen veriorum biberonu sakinleşio emmeside normal bende senin gibi düşünüodum beni bırakırsa die ama bişi değişmedi benim yerim ayrı :) bide bugünlerde minicik elleriyle biberonu tutmaya çalışıyo emziği azından biraz çıkınca elinin tersiyle ittirio öle hoşuma gidioki....

4. 14 Ekim 2008
  5. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm memeyi bıramaz merak etme.sütüm kesilmeden mama ve anne sütü verirken bazen biberon istemezdi ağlardı meme diye..yani unutmuyolr memeyi:)
    elifcim benimkide tomblik elleriyle tutmaya başladı biberonu,yakında bizimkiler kendileri içecekler sanırım mamalarını:) maşallah!!

6. 14 Ekim 2008
  7. sherry456

sherry456 Guest

valla ben ilk zamanlardan beri biberon vermek zorunda kaldım şimdi kızım memeyi almak istemiyor yırtıyor kendini.sadece uyurken emzirebiliyorum. eğer sadece rezene verecekseniz kaşıkla vermenizi yavsiye ederim.

8. 14 Ekim 2008
  9. ChoqSeqeR

ChoqSeqeR hayırlısını nasip et ALLAHım Üye

Beğenildi:
    1.145
    Ödül Puanları:
    238
    canım benimki de arada bir sağdığım sütleri biberonla içiyor ama memeyi hiç reddetmedi
    ayrıca doğduğunda küvözde kalmıştı 5 gün o zaman da biberonla mama vermişler hemşireler onlara sorduğumda memeyi ya almazsa diye öyle bişey yok dedi hemşire zaten sonra da emdi oğlum bir problem yok çok şükür

10. 14 Ekim 2008
  11. lilithu

lilithu küçük Prensim benim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ben gece ve dışarda sağdığım sütü biberonla veriyorum, memeyi de alıyor. problem yaşamadık. biberon olarak dr browns tavsiye ederim.

12. 15 Ekim 2008
  13. helinasli

helinasli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de kullaniyorum cay verirken biberon..Bence seninkide artik hele de 2.ayi gecmis memeyi kolay kolay birakmaz sutun kesilmedigi surece..Rezene cayi ben de geceleri banyodan once iciriyorum..Daha rahat uykuya daldigini en azindan guzelce gaz cikarisindan anliyorum..

14. 16 Ekim 2008
  15. ayse38

ayse38 canımın ta içisin sen:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya kızlar bende veriyorum rezene çayı ama kaşıkla veriyorum...biberonla veren anneler ne kadar veriyosunuz yani bibron tamamen dolumu?kaşıkla 12 kaşık veriyorum????..........

16. 16 Ekim 2008
  17. helinasli

helinasli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Guzelim ben 25 cc filan hazirliyorum geceleri..tam bitirmedigi de oluyor..doktoru tam bir ogun gibi olmasin 15-20 cc de yeterli demisti..genelde o kadar iciyo ztn..100ml icin dolu bir tatli kasigi konuyo toz halinde olan rezeneden..Ben bir cay kasigi koyuyorum 25 cc icin..(milupanin rezene cayini kullaniyorum)

18. 16 Ekim 2008
  19. cicek35

cicek35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende veriyorum başta kaşıkla başlamıştım ama şimdi bibeonla veriyorum dışardada çok rahat oluyor sakinleşiyor.korkma memeni bırakmaz ne akıllı onlar :)