Biberon ısıtıcı-anakucağı-göğüs pompası ..vs. seçimleriniz ve sebepleri

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve dilser tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : dilser
  1. dilser

dilser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar burada alacağımız ürünlerin markalarını ve alış sebeplerimizi paylaşırsak hem daha kaliteli hem de uygun fiyata ürünler alırız diye düşündüm bir de ben internetten de araştırıyorum fiyatları.Hep beraber bilgilerimizi paylaşalım lütfen..

2. 12 Ağustos 2010
  3. dilser

dilser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yatak+oyun parkı almayı düşünüyorum bana kullananlar normal beşikten daha rahat edeceğimi söyledi, almayı düşündüğüm Pierre cardin marka oyun parkı 350 civarı benzerlerine göre bayağı pahalı ama yatak kısmı 3kademeli + alt açması var. acaba 100-200 tl arası değişen fakat 2kademeli ve daha az fonksiyonlu diğer ürünleri almak da aynı işi görecekse bu kadar para vermeye gerek varmı?? kafam karıştıbilmiyorumkismile

4. 12 Ağustos 2010
  5. stellamaris

stellamaris ARMAĞAN'ın annesi... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Biz oğluma park yatağını stork marka almıştık. 145 tl idi fiyatı. 2 kademeli. Son derece memnunum. Gerçekten çok kullanışlı. O kadar parayı sırf 3 kademeli olsun diye vereceksen değmez derim. ilk 6 ay üst kademede yattı. Şimdi en alt kısmında yatıyor ve kalkıp yataktan düşme olasılığı sıfır.
    Allah sağlıcakla kavuştursun bebeğinize....

6. 12 Ağustos 2010
  7. dilser

dilser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol cnm tavsiyene uyucam:)) peki ana kucağı falan?? göğüs pompası?? bir de biberon ısıtıcıya ihtiyaç duyar mıyım??

8. 12 Ağustos 2010
  9. fragola

fragola Gruşenka Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
  10. 12 Ağustos 2010
  11. real_queen

real_queen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz park yatak chicco bye bye aldık 140 tl ara kat hediyeli 6 ay ara katta yattı sonra dibe indik. aldıklarım arasında en çok helal olsun park yatağa diyorum. katlanıyor minicik çanta oluyor seyahate vb heryere götürüyorum yavrum yatağında yatmış oluyo. pompa da avent elektrikli almıştım başka topkilerde yadım memnun kaldım, ana kucağına ben karşıyım almadım, ama puseti travel sistemdi jane nomad onun araba koltuğun sadece arabada ve puset olarak kullandık hala daha kullanıyoruz, evde hiç kullanmadım...ondan da memnunuz sadece puset biraz havaleli çok yer kaplıyo arabada...

12. 12 Ağustos 2010
  13. real_queen

real_queen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mama alan bebekler için biberon ısıtıcısı çok lazım bence...

14. 12 Ağustos 2010
  15. stellamaris

stellamaris ARMAĞAN'ın annesi... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Ana kucağını KRAFT marka almıştık. Ondanda çok memnun kaldım. Halen arabada rahatlıkla kullanıyorum. Ama tabi 1 yaşından sonra oto koltuğu almamız gerekecek. Yani 1 yaşına kadar rahatlıkla kullanabilirsin.
    Gögüs pompası manuel almıştım berbattı kullanamadım. Ama zaten gerekte kalmadı. Gögsümden emdi bebeğim. Kullanan arkadaşlar elektrikliyi önereceklerdir sana ama tabi marka veremiycem:))
    Biberon ısıtıcısı almamıştım. İhtiyaçta duymadım açıkçası. Sağdığın sütü ılıtmak için istiyorsan. benmari usulüde rahatlıkça ısıtabilirsin...

16. 13 Ağustos 2010
  17. Doudou

Doudou SİNCAPIM VE BAL BÖCÜĞÜM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben medela süt pompası (1.5 ay kullandım) satıyorum. Parçaları eksiksiz, kendi kutusunda, garantisi hala devam ediyor. İsteyenler özelden mesaj atabilir.

18. 13 Ağustos 2010
  19. dilser

dilser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm msj attım alınca bilgi verirsen sevinirim:)