biberon ısıtıcısı kullanan var mı?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve tisha tarafından 7 Mart 2007 başlatılmıştır.

7 Mart 2007
    Konu Sahibi : tisha
  1. tisha

tisha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar merhaba,
    bebeğim iki aylık odu bugün rapido biberon ısıtıcısı aldım ama kullanmayı beceremedim çok kaynatıyor. 100 cc anne sütü ısıtmaya çalışıyorum kaynatıyor. Bu aleti kullanan varsa bana yardım etsin lütfen. Teşekkürler.

2. 7 Mart 2007
  3. kalemkitap2

kalemkitap2 Kapsama Alanı Dışında ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    benimki chicco tam ısıda kırmızı ışığı sönüyor.ne çok sıak ne çok soğuk oluyor.ama dolaptan birşey ısıtıcaksam hiç ısıtmıyor.ışığın 3kere falan sönmesini bekliyorum.seninkinde hazır olunca ışık sönüyorsa fazla tutma hemen al....

4. 7 Mart 2007
  5. tisha

tisha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla benimkinde ışık söndüğü anda alıyorum ama kaynamış oluyor üstüde hep fransızca yazıyor çözemedim boşuboşuna para mı verdim acaba?

6. 7 Kasım 2013
  7. erdogankubra33

erdogankubra33 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba, biz nuk'un biberon ısıtıcısını kullanıyoruz. içine biraz su koyup üzerinede biberonu koyuyorum 5dakikada falan ısıtıyor sıcaklığı sabtiliyor işime yarıyor benim. şu ana kadar çok sıcak olmadı zaten alırken satıcıda: biberonu anne vucut sıcaklığında sabitler demişti. bu tarz ürünler gerçekten hayat kurtarıyor...