biberon maması mı yoksam kaşık maması mı?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve misskokulumm tarafından 4 Şubat 2009 başlatılmıştır.

4 Şubat 2009
    Konu Sahibi : misskokulumm
  1. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    benim kızım 4. ayını bitirmek üzere pazartesi işe başlıycam öğlene kadar dersim var sabah emzirip gitcem sütüm çok fazla değil ancak yetiştiriyom sağamam yani kızıma daha önce bibeon maması verdim çok da severek içiyo 1 öğün mama verecez hangisini alayım sizce fisfisfis

2. 4 Şubat 2009
  3. prensesim33

prensesim33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasım ben de öğretmenim ben de büyük ihtimal başlayacam pazrtesi. ben milupa aptamil kullanıyorum çok da memnunum diğerlerinden azcık pahalı ama olsun içim rahat en azından

4. 4 Şubat 2009
  5. mirage7171

mirage7171 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende milupa kullanıyorum.pazartesi bende baslıycam ve 3 e kadar dersım var.öğle araları bıle gelemıycem evım uzak.full mama yanı

6. 4 Şubat 2009
  7. efren

efren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biz hep milupa aptamil kullandık çok da memnun kaldık.arada bir humana ve bebelacda verdim onlarıda sevdi.buarada sütünüz normalde yetiyoduda sağınca mı az çıkıyorda yetmez diyorsunuz.çünkü ben çalışmaya erken bşladım ama hep sağdım ancak çok da süt çıkmıyodu.acaba bende mi problem var diye düşünüyorum

8. 5 Şubat 2009
  9. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    cevabın için teşekkür ederim şimdi evde olunca benim kız saat başı emiyo sadece uyuduğunda sağabilirim ona da cesaret edemiyorum uyandığında doymaz diye sürekli bişeyler yiyorum ki süt olsun biraz aç kaldığımda kızım doymuyo mama takviyesi yapıyom açıkcası ne zaman sağabilirim onu düşünüyorum çünkü velet göğüsleri hiç boş bırakmıyoki:ecrin_bebek: