biberon

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve yexsxilxoxzen tarafından 1 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1 Kasım 2008
    Konu Sahibi : yexsxilxoxzen
  1. yexsxilxoxzen

yexsxilxoxzen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bebeğimi biberona alıştıramıyorum diyen anneleri görünce bende çok merak etim ve ilk kez kızıma biberonla rezene çayı içireyim dedim ve acaba alırmı almazmı diye endişeyle hazırlarken kızım maaşallah hiç yadırgamadı ve öyle güzel içti ki bendeçok sevindim verdikçe inş emzirmede zorluk çekmem

2. 1 Kasım 2008
  3. bebexgximveben

bebexgximveben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla benim oğlum biberonu tutmayacak gibi görünüyo biberonun ağzından midesi bulanıyo ama inşallah tutar çok hoşuma gidiyo bebeklerin biberonla mama yemeleri benim kardeslerimde tutmadı içimde bi ukte kalmış inşallah tutar oğluşum bu arad kızın çok tatlı....çok öpüyorum minik kuşunu...

4. 3 Kasım 2008
  5. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlar meme emip duran çocuğa ne diye biberon veriyorsunuz anlamıyorum ki ben. yarın birgün memenizden öğürmeye başlarsa görürsünüz.benimki ikisini de alıyor diye de güvenmeyin sakın bunca doktor anne memesi emen bebeklere biberon önermiyorsa bir bildikleri vardır. valla çok sinirleniyorum Allah ne güzel süt vermiş memelerinize kalkıp güzel oluyor diye biberon deniyorsunuz....