biberondan nasıl ayırabilirim

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve kucukteyzos tarafından 29 Mart 2009 başlatılmıştır.

29 Mart 2009
    Konu Sahibi : kucukteyzos
  1. kucukteyzos

kucukteyzos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kasımın 14 de doğum yaptım oğlum oldu adını eren mehmet koyduk sağlığı yerinde maşallah salı günü acil ameliyat oldum apandist den ben hastanedeyken annane baktı doktorlar narkoz aldığım için sütü sağıp at dediler ve benim sütüm iki gün gelmedi yiğenim sütünü sağıp gönderdi biberonla verildi mecburen şu an biberona alıştığı için beni emmiyor sağıp biberonla veriyorum çok canım sıkılıyo biberonu nasıl bırakıcaz

2. 29 Mart 2009
  3. femmepetal

femmepetal when There is better,good is not enough Üye

Beğenildi:
    723
    Ödül Puanları:
    153
    canım bu konuda tecrübem yok,benim kızım biberonda alıyor meme de
    ama istersn bir aç bırakmayı dene,diren biberon verme bakalım,seni emecek mi?
    Aslında bebekler biberon alsa bile gece emmeyi bırakmıyorlar,gece ya da uykuya dalarken emzirmeyi denesenCADIARZU

4. 1 Nisan 2009
  5. sherry456

sherry456 Guest

canım uyuyunca emzir yada kucağında gezdirerek falan emzir bi ara benimkide bırakıyordu uyutup emzirdim sonradan geri alıştı emmeye.

6. 3 Nisan 2009
  7. ChoqSeqeR

ChoqSeqeR hayırlısını nasip et ALLAHım Üye

Beğenildi:
    1.145
    Ödül Puanları:
    238
    canım evet uykuluyken emzirmeyi ve aç bırakmayı dene tabi acıkınca çok sinirlenip hiç emmek istemeyen bebeklerde oluyor inşallah seninki öyle yapmaz

bi de göğüs kalkanı diye göğüs ucu satılıyor eczanelerde onu takarsan belki biberon emziği sana bilir kandırabilirsin

biliyorsun memede sütün inmesi için bir süre emmeleri lazım ama biberonda hemen akıyor tembelliğe alışmış senin kerata gerekirse önce sütünü sağ birkaç kez sütün inince hemen ağzına ver

aklıma bunlar geldi canım inşallah emzirebilirsin