Biberonlar hazır mı? Tavsiyeleriniz neler?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve şeker kız kendi tarafından 16 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : şeker kız kendi
  1. Şeker anneler...
    Ben emzirmeyi kesinlikle düşünüyorum da,ki sizler de tahmin ediyorum ki, bebeğinizi emzirmeye can atanlardansını!!!
    Benim sorum: hazırda biberon da bulundurayım mı? Bazı kitaplar bazen çay da verebilirsiniz diyorlar. Ama başka kitaplarda da çocuk anne sütü emiyorsa, su dahi vermeyin deniliyor.
    Sonra biberona alıştı mı bir kere, anneden emmek istemiyormuş keratalar, ondan dolayı ilaç gibi şeyleri de, yeni anneler şırıngayla veriyor.
    Açıkçası kafam karıştı, doktoruma soracağım da, sizlerden de yorum istiyorumsengözlerimebaksanab

Sonra çeşitli marka biberonlar var, Avent galiba en iyisi, Avent'in iddialarına göre, anne memesine en yakın olanıymış ve o biberondan içerse anne memesini red etmezmiş-- bizi mi kandırıyorlar yoksa. Bu konuyu tartışabilir miyiz...şimdiden teşekkürler

2. 16 Mayıs 2008
  3. dilek_286

dilek_286 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm guzel bi konuya değinmişssin teşekürler...benimde bu konuda çok fazla bilgim yok..bilgisi olan arkadaslar paylaşırsa sevinirim ...

4. 16 Mayıs 2008
  5. EU3

EU3 Guest

Ben Aldim Birtane Her Ihtimale Karşi Allah Korusun Belki Sütüm Olmaz Filan Die Düşündüm Bence Almakta Fayda Var

6. 16 Mayıs 2008
  7. dilek_286

dilek_286 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm hangisinden aldın ? bu biberon takımları var..onlardanmı alsak ...

8. 16 Mayıs 2008
  9. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Bende aldım chicconun gaz yapmayan yeni biberonları çıktı kızlar ondan aldım en azından süt sorunu yaşarsam bulunsun diye..Umarım yaşamayız böyle bir sorun..O zaman zaten bir kaç ay sonunda meyve suları için kullanırız:1hug:

10. 16 Mayıs 2008
  11. EU3

EU3 Guest

yenidoğanlar için olanından aldım bebek mağazasından ama markası aklımda deil şunda :sm_confused:

12. 16 Mayıs 2008
  13. EU3

EU3 Guest

canım biberonun markasına baktım bebedor emzikde almıştım oda wee

14. 16 Mayıs 2008
  15. EU1

EU1 Guest

bende araştırıyorum kuzenim aldı bebişlerime disney'in wiinne li biberonu geniş ağızlı yeni doğan biberonuymuş.ağız kısmı geniş olanlar daha kullanışlıymış. birde temmuzlardan askito nun aldığı bir biberon var onları aldırıcaam almanyada satılıyor. fakat tefal bebek ürünlerindede varmış.üzerinde sıcaklık -soğukluğu ölçen ve uyaran dereceler var çok güzel tavsiye ederim.

16. 17 Mayıs 2008
  17. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bana bebedorun biberon seti gelmişti. başka da almadım. inş gerek duymam,şeker kız dediğin gibi anne sütü içen bebeğe başka bir şey verilmemesi gerekiyor özellikle ilk 6 ay için. biberona alışınca memeyi istememelerini de ben de duymuştum ..inş hepimizinki cok cok aylarca emerler :)

18. 17 Mayıs 2008
  19. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kezboşum o biberonu ben de gördüm,hatta tefalin sitesine baktım ama bulamadım. sen bulursan bana haber verir misin cnmcım? :asigim: