bıde bana bakın ya:(((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve aktasozlem tarafından 30 Eylül 2009 başlatılmıştır.

30 Eylül 2009
    Konu Sahibi : aktasozlem
  1. aktasozlem

aktasozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaslat ya benım sıkıntım cok farklı esım suprızlerden cok hoslanıyo hanı sasırtacak ama benım aklıma hıc bıset gwlmıyo sole ılgınc eslerınıze sevgılılerınızze yaptıgınız suprızlerınzden bı razda bana tuyo versenızz mesela esın sevgılı sehır dısında sız olsanız onu nasıl karsılardınız veya nasıl bı suprız yapardınız ona:)))-tatlicadiarzu-

2. 30 Eylül 2009
  3. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    merhaba canım benim sevgilim de süprizleri çok sever.. ben de pek yaratıcı değilimdir aslında çok küçük gibi görünen ama aslında anlamı çok derin olan şeyler yapabilirsin.. mesela ben bi keresinde seni çoook seviyorum prensim benim yazip gömleğinin cebine koymustum çocuk gibi sevinmişti.. bi de özel günlerde değil herhangi bi günde bile bi hediye alır veririm.. sen de en sevdiği yemekleri yapabilirsin.. çok mu sıradan oldu =)) ama erkekler midelerine düşkündür ya =)) mesela ben şmdi sevgilime mozaik pasta yapıp götürsem deli olur sevinçten.. ya da eşin eğer içki içiyosa kırmızı şarap alıp bi de balık kızartıp güzel bi sofra hazırlayabilirsin... eski günlerinize ait fotoğraflardan güzel bi slayt yapip tv ye koyup izletebilirsin.. ya da düğün cd nizi koyup beraber eskiye dönebilirsiniz =)) aklıma geldikçe yazarım canım mutluluklar..

4. 30 Eylül 2009
  5. EU3

EU3 Guest

cnm bnce ikinizin fotolarından bi slayt hazırla sonunadan kendi çekimini koy güzel sözler fon müziğide olabilir romantik güzel bi yemekten sonra cnm tv açarmısın bi film koydm izleyelimde eminim çok duygulanacaktr :kedi:

6. 30 Eylül 2009
  7. EU3

EU3 Guest

yada kartlar hazırlayabilirsin birbirini takip eden şifreli kapıdan girdiğinden itibaren en sonundada hediye olabilir sonunu sende haırlayabilirsin daha yaratıcı olabilirsin cnmaklıma geldkçe yazarm bnm eşlimde çok sever süprzleri o hediye yerine yemek olsun ondan mutlusu olmaz:) kaydirigubbakcemile3

8. 30 Eylül 2009
  9. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben mercimek köfte yaparım:) en sevdiği en hoşlandığı şeyleri yapmaya çalışırım en hoşlandığı şey de evin için de güzel kıyafetler giyip makyaj yapıp karşısına cıkmam ona haber vermeden

10. 30 Eylül 2009
  11. aktasozlem

aktasozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben yaptıklarım yazım belkı sıze sey olur
    ben ısden gelmeden ben beyaz mektup kagıtleına kalplı sekıler aldım ıclerıne ona karsı ısde guzel seyler yazdım zarflara koydum zarflerın uzerlerıne ısde kocıskoma hayatımın anlmına ısde seyler yadım hepsınınu zerıne ve ısde bırını yatagın uzerıne bırını salona 5 6 tane yazdım zarfları koydum ufak kagıtlara not yazdım yapıstıttıdım

12. 30 Eylül 2009
  13. aktasozlem

aktasozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ama en guzelıde bı kagıtın uzerıne cesıtlı cıkolatalrdan bırer ıssırdım koydum ve altına su notu dustum hepsının tadına baktım ama hıc bırı senın kadar tatalı degıldı yazdım cok hosuna gıtmısdı

14. 30 Eylül 2009
  15. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel cnm :)

16. 1 Ekim 2009
  17. ayşül

ayşül Guest

begendım bunu hem lezzetlı bı suprız:) bencede karsıdakı erkek olunca slayt falanda ok ama bence daha onların mantıgında bısey olabılır mesela rakı balık gıbı:KK70: yada maç bileti gıbı yanı etrafımdakı erkeklerın holanma anlayışı boyle:KK70: bız daha cok bızım hoşalnacagımız şeylerı yapıyoruz ama onlara gore bıraz boş gelıyo sanırım:)

18. 1 Ekim 2009
  19. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    güzel bir yemek dısarıda tabiki:))))))
    sonra evde beraber duş:)))))))))))sonraaaaaaa final:))))))))))
    ama ona bunları haber wermeden yaapcaksın kı şaşırsın:))))))