Big Shots

Konusu 'Yabancı Diziler' forumundadır ve EU1 tarafından 15 Nisan 2008 başlatılmıştır.

  15 Nisan 2008
  Konu Sahibi : EU1
 1. EU1

  EU1 Guest

  1 nisandan itibaren her salı 22.15te e-2 kanalında...

  Her biri büyük bir şirketin başında dört başarılı arkadaşın hayatı güllük gülistanlık olur diye düşünüyorsanız sizi e2’nin yeni dizisi Big Shots’ın kahramanlarıyla tanışmaya davet ediyoruz. Big Shots’ın dört CEO’sunun rekabete sırtını dayamış sıra dışı dostlukları, sırları, hayatlarına yön veren kadınları ve hayatlarından bir türlü çıkaramadıkları.

  Büyük başın derdi büyük olur, demişler. e2’nin yeni dizisi Big Shots’ın kahramanları da farklı alanlarda faaliyet gösteren dört büyük şirketin en önde gelen isimleri arasında yer alıyor. Rekabet dolu iş dünyasında zirveye çıkmış bu dört adamın başarması gereken daha zor bir durum var önlerinde; çıktıkları zirvede kalabilmek. Sadece toplantı odalarında sürse hayat, onlar için her şey daha kolay olacak aslında. Ama gelin görün ki bir de yatak odaları var ve orada zirveye çıkmak toplantı odalarındaki kadar kolay bir iş değil. Orada ipleri eline geçiren taraf genellikle erkekler olmuyor takdir edersiniz ki… Bizim dört kahramanımızın hayatında da durum farklı değil. Her başarılı adam gibi onların da arkalarında birer kadın var. Bu kadınların bazılarının elinde önündekini yok etmeye muktedir silahların bulunması ise modern yaşamın çoktan alışmış olduğumuz gerçeklerinden…


  MÜKEMMEL ERKEKLER, TOPLANTI SALONLARI VE YATAK ODALARI
  James Walker (Michael Vartan)- Onun için dört kişilik bu küçük arkadaş grubunun odak noktası diyebiliriz. Lise aşkı Stacey ile daha okurken evlenip iki çocuk yapmışlar. Ancak ilk bölümde karısını uygunsuz bir pozisyonda yakalaması ilişkilerinin seyrini değiştirecek.

  Duncan Collinsworth (Dylan McDermott)- 20 yılı aşkın bir süredir kozmetik piyasasında çalışıyor. Duncan’ın boşandığı karısı Lisbeth ile ilişkisi ise tamamen bitmiş değil. Görüşmeye devam ediyorlar. Üstelik 19 yaşlarında Cameron adında bir kızları var.

  Karl Mixworthy (Joshua Malina)- Karl, ilaç endüstrisinde yöneticilik yapıyor. Karl’ın iş stresinin yanı sıra aynı zamanda idare etmesi gereken Wendy adında bir karısı ve ismi Marla olan bir metresi var.

  Brody Johns (Christopher Titus)- Brody, bir kriz danışmanı. Kriz anlarında olaylara müdahalede uzman ve bu konuda kurduğu kendine ait bir şirketi var. Ancak işinden çok karısına odaklanmış durumda.


  [​IMG]