biiitttttiiiii:(((

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve milkshake tarafından 1 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : milkshake
  1. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bu rüya çabuk bitti artık hiçbirşeye inanmıyorum ne adet gecikmesine ne ucuz nede pahalı idrar testlerine hiçbirine güvencim inancım kalmadı......

dün gece yatmadan önce iki damla kahverengi lekelenmem geldi ve hala biraz biraz geliyor( genelde ben adet olmadan 2-3 gün önce kahverengi lekelenmelerim gelir) ... sabah kalkıp oncomed adlı idrar testinden yaptım ve sonuç KOCA BİR NEGATİF evet kızlar yok onca gün verdiğim est paralarını geçtim umutlarımda gitti.....senağlamasenağlamasenağlama

artık umudum yok bir dahaki sefere hamile olup olmadığımı neye göre anlayacağım bilmiyorum inanın kızlar çok üzüldüm artık hiçbir şeye güvenmiyorum..... ve umudumda kalmadı neye umutlanayamki neden umutlanayım yok yok yok olmuyor işte belkide hiç olmayacak yada tedavisiz olmayacak bilmiyorum kızlar inanın o kadar kötüyümki inanın cümleleri bile toparlayamıyorum.....

en iyisi bir dr. bulmalıyım kendime ve eşimide ikna edip en kısa sürede ne gerekiyorsa başlamak istiyorum....gerekirse tüp bebek yoksa kafayı yiyeceğim 1,5 sene oldu toplam bebiş isteyeli ve heray her ay malesefki hüsran....bütün eczacılara reklam oldum heray dünya kadar test silik çizgiler, acabalar, negatif çıkar acaba varmıda çıkmıyor dersin ve tekrar tekrar test yaparsın, silik çizgi çıkar yine aynı acabalar ve yine tekrar tekrar test yapmalar.... sanırım biraz dinlenmeye ihtiyacım var bu bebek olayı beni çok yıprattı artık istesemmi istemesimmi onuda bilmiyorum ama ben heray böyle acabalarla kafayı yemekten bıktım......

kendinize iyi bakın kızlar benden bu kadar.... hoşçakalın.....ben artık hiç bu duyguyu tadamayacağım bunun farkına vardım.....senağlamasenağlamasenağlama

2. 1 Ağustos 2008
  3. EU1

EU1 Guest

umudun bıttıgı yerde hayallerde bıter dur bakalım cnm daha cok yenı evlısınız bı kendıne gel sakınles daha kacıncı denemenız kii uzulme hemen pes etme dua et ve bekle

4. 1 Ağustos 2008
  5. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.699
    Ödül Puanları:
    238
    canım ya yapma lütfen böyle ne demek ben bu duyguyu tadamayacağım.. herşeyin bir zamanı var bunu da ancak Rabbim biliyor canım.. lütfen umudunu kaybetme.. dediğin gibi önce iyi bir dr bul kendine..tedaviyle elbet olur.. lütfen canım sakin ol.. kolay değil anlıyorum seni..ama mecburen umudumuzu yitirmemek zorundayız.. sonuna kadar çabalıyacağız.. sabrın sonu selamet bunu unutm a canım.. ve herşeyin hayılrıısnı iste.. Rabbim inş en kısa zamanda gönderir meleğini..

6. 1 Ağustos 2008
  7. milkshake

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    offf canım offff bu kaçıncı denenemiz aslında çok değil nisan ayından beri korunmuyoruz... dış gebelik geçirdim zaten onun üzüremdi bir negatif etkisi var ozaman bile ameliyata girerken salya sümük benim bir daha bebeğim olmazsa diye ağladım... o yüzden umudum çabuk tükeniyor korkuyorum bebeğim olmazsa diye birde böyle heray hüsran olunca ....

bilmiyorum bilmiyorum bilmiyorum.....

8. 1 Ağustos 2008
  9. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.145
    Ödül Puanları:
    438
    sakın üzülmeyin noldur bi gün gelecek sizde böle olacaksınız inş

10. 1 Ağustos 2008
  11. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.699
    Ödül Puanları:
    238
    canım bak bende ocak ayında laparoskopi oldum dış gebelikten.. ve kaç ay oldu hala olmadı. şimdide başka sebeplerden dolayı ikinci çocuktan vazgeçtik:KK43:nasip buymuş..ama ben genede her ay umutla bekledim gelmedi. demekki kısmet değilmiş.. sen daha yeni geçirmişsin az sabır.. bekle daha yeni olmuşsun.. sabret elbet gelicek bebeğin..

12. 1 Ağustos 2008
  13. milkshake

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yok canım bende dış gebeliği aralık ayında geçirdim... rahim kendini toparlaması için ve kist olmuştu ameliyattan sonra o yüzden nisana kadar korunduk dr. öyle istedi ama bilmiyorum umudum tükeniyor yavaş yavaş ben böyle her ayı acabalarla geçirmek, her bir şeyi hamileliğe yormak, en ufak vücuttaki bir değişiklikte acabı deyip kafayı yemekten bıktım elimde değil olmuyor yapamıyorum çünkü istedğimizi için bebek beyin otomatikman böyle en ufak bir şeye odaklanıyor......

14. 1 Ağustos 2008
  15. _WhitePearl_

_WhitePearl_ Pamuk Prensesim... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim aklıma şu geliyor kimyasal gebelik geçirmiş olabilirsin. onun için silik cizgi çıkmıştır. yoksa o şekilde çıkması sanmıyorum yani .

16. 1 Ağustos 2008
  17. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım daha yeni evli sayılırsın ben 4 yıllık evliyim ve hergünüm heranım bebek hayaliyle geçiyo
    haaa arada umudum da kayboluyo ama
    sonra bir bebek görünce yeniden umutlanıyorum benimde olmalı diyorum
    bak bir kez hamiş kalmışın yine kalırsınnnn üzme kendini
    hiç umudu olmadan bekleyenleri düşünüp yoluna devam ettttttt

sen buraksan bu bebek fikrini yüreğin bırakmıyoooooooooooo

allah yardımcın olsunnnnn

18. 1 Ağustos 2008
  19. galatea79

galatea79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım lütfen moralini bozma... bende senin gibiydim her ay aglamaktan gözlerim şişerdi, bu stresim eşimede yansırdı... ama şimdi 6 haftalık hamileyim...ben inanıyorum allah sadece doğru zamanı bekliyor.... sende sabırla bekle canım ve moralini bozma sakın...