bikini bölgesi ağda için yardımm =/

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve On41 tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : On41
  1. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar , benim canım çok tatlıdır..:kedi: o yüzden bugüne kadar hep jilet kullandım..[​IMG] ama burda okuduğum konu ve yorumlardan gaza geldim ve karar verdim artık jilet kullanmayıp ağdaya döneceğime [​IMG]..geçen gün bacaklarımı aldım..hiç bi sorun yok. [​IMG]en önemli yer,bikini bölgesine geldi sıra..[​IMG] küçük bi yeri denemek için yapayım dedim.bezi çekemedim acıdan..akannehir ağda olmazsa diye eldivende almıştım yanıma.. ama sürdüğüm yere bulaşan ağdayla çıplak elle çekmeyi denedim ve tüyler kopmaya başladı.. :1ninca: öyle öyle yarıya kadr yaptım.:teytey: ilk defa yaptığım için kanadı bi kaç yer..[​IMG]dün de adet olduğum için devam etmedim.bugün bi baktım aldığım yerlerin kıl köklerinden sivilce çıkmış .demin bi baktım fazlalaşmışlar sanki..senağlama

sizce ilk yaptığımdan ötürü mü çıktılar.. ? mikrop falan kapmasın sakın. ilk defa orda sivilce çıkıyo yahu.korktum bi an öyle bi sürü sivilceyi görünce.pamukla sirke sürdüm,mikrobunu alsın diye ama bakalım.. böyle heryer sivilceyle kaplanıcaksa işim var.inşallah ilk aldığım içindir. mikrop kapmasından çok korkuyorm :gitme:​

2. 12 Ekim 2009
  3. shqiptare

shqiptare Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım sivilceler için bişi diyemıcem neden çıktılar ?? ama belkı yanlış aldıgından olabilir benımde canım çok tatlıdır bende önceden hep jilet kullanıyodum ama evlendıgımden beri agda yapıorum ve inanılmaz rahatım yalnız evde değil kuaförde...sende kuaförde aldırsan büyük rahatlık olur bence...ilk aldırmanda canın muhtemelen çok acır ama jılet yaptıgından...zamanla alışır merak etme..ben mesela adetımden bigün önce bile agda yaptırabilirim kuaförümün şaşkınlıgna ragmen...:)kuaförü dene bi de derim...

4. 12 Ekim 2009
  5. mybaby_angel

mybaby_angel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde canım çok tatlıdır yıllardır bende jilet kullanıyordum cumartesi günü bir güzellik salonunda ilk defa sir ağda yaptırdım sonuç muhteşem:) yalnız ben 1 saat kadar öncesinde emla kullandım sanırım onun etkisi çok oldu sanada tavsiye ederim.

6. 12 Ekim 2009
  7. l7efne

l7efne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Daha önce jilet kullandığın için ağda kıl köklerini açmıştır, sivilceler ondan olmuştur bence. Sivilce çıktı diyye kesinlikle bırakma devam et. Bikini bölgesi ilk alırken ağda bandıyla al ve ağda bantları çok küçük parçalar halinde kes. Daha rahat alırsın ve acı çok olmaz. Acısına dayan çünkü çok büyük rahatlık canım ağda. Eldiven de kökten almıyor, kırıyor gibi geldi bana hem de çok acıtıyor.

8. 12 Ekim 2009
  9. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle kuaförde aldır
    üstleri almak kolay ama aşağıları alamazsın canım
    çok uzatmadan git kuaföre ağda yaptrı
    ağdadan sonra mikrop kapmaması için bepanten sür

10. 12 Ekim 2009
  11. cardigan85

cardigan85 kahveci güzeli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bi kere kuaföre gidersen bida vazgeçemiceksin ve 1. den sonra canın da çok az yanacak. onca yıl jiletle uğraştığıma yazık diceksin.süper oluyor :))

12. 13 Ekim 2009
  13. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    en iyisi kuaför sanırım.. mafoldumben ister sivilce çıksın ister çıban -tatlicadiarzu- bi daha asla jilete dönmem..tek korkum mikrop kaparsa daha büyük sorunların çıkmaması..

yorumlarınız için sağolun canlarım.. genel kararla kuaföre gidip aldırmak en iyisi.. oda nasıl olacaksa.. :kedi:

14. 13 Ekim 2009
  15. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    o bolgeye kendin dokunma guzellik merkezinde agda yaptır 5 dkikada bitiyor ugrasmana degmes

16. 13 Ekim 2009
  17. ATA_SEVEN

ATA_SEVEN YolumuzunGüneşi Önderimiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kendin yapacaksan sir ağdaya sakın bulaşma..

bilindik ağdalardan al..

beze sürme usulünü tavsiye ederim

küçük küçük bezlerle azar azar alırsan canın yanmaz..

fakat dediğin gibi normal ağdalar şekerli olduğundan kılların azalmasını sağlamaz hatta çok sıcak sürmezsen besler bile..

tek güzelliği geç çıkarmasıdır..

makine tüyleri azaltıyor biliyorsun üstleri düzenli olarak makineye vur derim

altları da ağda yap..

jlet ömrümde bir iki kez kullandım

ve kaşıntı ve kızarıklıktan birkaç gün sonra cımbızla tek tek yolmak zorunda kaldım..

18. 13 Ekim 2009
  19. CisimCik

CisimCik Depresif CisimCik Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bnmde kıl batması oluyor sanırım kuaföre gidiyorum aldırmak için ertesi günü böyle kızarıklık oluyor bikini bölgemde neden olabilir ? kıl batması şeklinde napmam lazım ?