Bıktım arık şu kayganadan yaaa....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve balxixmnur tarafından 17 Nisan 2009 başlatılmıştır.

17 Nisan 2009
    Konu Sahibi : balxixmnur
  1. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim derdim kaynanam, görümcem ve kaynım. çok çirkef insanlar sürekli kavga çıkartmak için uğraşıyorlar. eşimle birbirimiz çok sevdik evlenmek istedik ayırmak için çok uğraştılar. eşimi sürekli kız istemelere götürmüşler bizde yollarımız ayırdık o zaman için. ben kimseyle çıkmayınca kendisini suçlu hissediyordu hep birgün arkadaşımla konuştum sevgili rolü yapacaktık. içim kan ağlasada arkadaşımla sevgiliymişim gibi davranıyordum ama yinede sevdiğimin bakışı içimi acıtıyordu. 3 sene geçince bir gün yine evlenme teklifi etti oturduk konuştuk ailemde istiyor artık seni ne kadar sevdiğimi anladılar dedi. hemen hazırlık yaptık 1 ay içinde evlendik ama ne nikahımızı bildirdiler ne düğünümüzü. hepsinde kavga çıkarttılar vede suçlusunu benim ailemi ve beni gösterdiler. hadi sabır dedik düğün ertesi eşimi evinden kovdu bana hakaret ederek bu gancık köpekle evli olduğun sürece girme bu eve dedi. bir süre gitmedik sonra barışılındı ama kaynanamın çenesi durmadı yine kavga gürültü. sürekli barışma oluyor birkaç ay iyi yine kuduruyordu kadın. eşimi çok üzüyorlar. tam iyi oldu düzeldi derken bugün yine telefon etmiş yine eşimi üzmüşler sinirleri altüst olmuş adamın. ya ben daha ne yapayım ne takı istedim nede düzgün bir eşya aldılar bize. üstüne üstlük bütün düğün borçlarını biz ödedik. arabamızı aldık evimizi aldık kendi başımıza. yeri geldi aç yattık yatağımıza bir gün sormadılar haliniz ne diye. bana hakaret etmelerine rağmen eşimin koluna girdim gittim evlerine. sustum hep sustum daha nasıl gelin olunur yarabbim. herşeyim vardı 8 tane bilezikle geldim kapılarına. bizim gelinlerimiz hiçbirşeysiz geldilerde herşeylerini oğlan tarafı yaptı. el üstünde tutuluyorlar ben neden bu kadar kötülükle karşılaşıyorum. eşimle birbirimize çok düşkünüz çokda iyi anlaşıyoruz şükür allahıma bunu çekemiyorlar herhalde. artık bıktım eşimede dedim ben bir daha onların kapısından içeri girmem diye.
    Allahım bana ve benim gibi olanlara sabır ver yarabbim şu mübarek cuma vakti hürmetine....

2. 17 Nisan 2009
  3. kuzuzuzubambino

kuzuzuzubambino Anne Şeni Çok Şeviyom.... Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Canım bu kadar şeye rağmen büyüklük gösterip o eve tekrar tekrar gitmişsin....
    Bence artık kattiyen o eve adım atma zaten kötü yine kötüüüü....
    hiç değilse yüzünü görmezsin....

4. 17 Nisan 2009
  5. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Amin canım amin Allah hepimize sabır versin...

Bence sana faydasından çok zararı dokunmuş insanlardan uzak dur, arada eşin var evet ama yine de mesafeni koy...

Ben görmüyorum, duymuyorum ama artık bir yere kadar geldiğinde de bende karşılığını veriyorum kaşınıyorlar istiyorlar çünkü...

Eşinle aran iyiyse bence boşver onların derdi seni huzursuz etmek hiç de huzurunu bozma derim...

6. 17 Nisan 2009
  7. balxixmnur

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    eşim çok üzülüyor diye hep affettim onları namusuma bile laf ettiler. işte kendimi başkalarına yaptırıp oğluna kapattırmışım falan filan. hep yuttuk bu sözleri eşimden başka kişiylede hiç çıkmadım. eşimi iş telefonundan arıyor rahatsız ediyor. bundan sonrası olmaz zaten yaz geldi düğünler başlayınca yine barış çubuğu dağıtmaya başalr ama bu kez af yok.

8. 17 Nisan 2009
  9. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    insan densiz olmaya görsün..
    rahmetli kayınvalidem derdi hep; edepsize edebinle ders ver diye..

sizde gitmeyin bir daha onların evine.
    eşiniz çok istiyorsa gitmek; kendisi gitsin bırakın..

10. 17 Nisan 2009
  11. ayse35

ayse35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım hersey bi yanada namusuna laf atmaları cok kırıcı olmus.bence hic görüsme demeyeyım ama bayramdan bayrama goruş.esım cok uzuluyo diyosun Allah korusun saglıgınıza bişey olmasın uzak durun.....

12. 17 Nisan 2009
  13. huuulya

huuulya küçücüğüm herşeyim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    önemli olan eşinizle mutlu olmanız siz birbirinize böyle bağlı olduktan sonra bırakın boşverin, evliliğinizi yıpratmalarına izin vermeyin, Allah yardımcınız olsun, bir ömür boyu mutlu yaşarsınız inşaallah

14. 17 Nisan 2009
  15. sudem.

sudem. sebebi hayatim yavrularim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sana bu kadar hakaret eden insanlar kim olursa olsun saygini haketmiyorlar lutfen araniza mesafe koyun ve bu mesafeyi koruyun.bir sure sonra dayanamaz hale gelirsin ve esine yansitirsin ve esinlede araniz bozulur...

16. 17 Nisan 2009
  17. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ben olsam birdaha asla kapılarını açmazdım..
    bütün kredilerini harcamışlar bence..
    helede namusuna dil uzatmaları...
    aman allahım insan katil bile olur...
    biran önce eşinde sende bütün bağlarınızı koparın...
    herşeyi kendiniz yaptığınıza göre demek ki bundan sonra da onlara ihtiyacınız yok

18. 17 Nisan 2009
  19. balxixmnur

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sağlığımızda elden gidiyor onlar yüzünden eşimde kolestrol çok yüksek onlar kavga çıkarıca 580 e fırlamış yine ne güzel düşürmüştük. benimde doktorum dediğine göre herşey normal sinir stres çok etkiliyormuş beni o yüzden bebğimiz olmadı şuana kadar. tam kendimi rahat hissediyorum kadın yine kavga çıkartıyor. doktorum üzüntü, stres yasak demesine rağmen rahat bırakmıyorlar beni. psikolojim de bozulmaya başladı geceler kalkıp için için ağlarken buluyorum kendimi.