biktim artik..evlendim bittim!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve cemre_ tarafından 13 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Ekim 2008
    Konu Sahibi : cemre_
  1. cemre_

cemre_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar cok zor durumdayim 4 senelik evliyim 6 aylik bi bebegim var 4 senedir kayinvaldemle gecinemiyoruz.sürekli esimi bana karsi dolduruyo.evime geliyo temizligimi begenmiyo yemegimi begenmiyo sürekli herseyime karisiyo.beni tam bi gelin gibi görmek istiyomus abuk sabuk kiyafetler aliyo bunlari zorla giydirmeye calisiyo.ben gayet hos ve modern bi kadinim esim ve cevremdekiler giyim tarzimi begenirler.tam yasima uygun modern süslü bakimli biriyim.ama o begenmiyo hic biseyimi sürekli beni asaliyo kendimme olan güvenim gitti,senin giydiklerini üstüme bile gecirmem diyo,gündüz bi komsuya gidelim tasli tuslu ayakkabilarini giy,simli elbiselerinden giy yaa karsi komsuyada giderken gece kifetimi giyilir yaa..sinirden ölcem 4 senedir biktimm evlendigime bin pismanim esim cok sessiz biri annesine cevap veremiyo.bisey olsun hemen bana kiziyolar kayinvalde hep sucsuz.bi kere onun istedigi gibi giyiniyim bakalim napcak dedim 1 hafta denedim ama cok mutsuzum hic benim tarzim diil esim gülmekten öldü ben sinir krizleri geciriyorum tabii.daha neler neler bosanmaya kalktim esimi terkettim yalvar yakar geri döndürdü beni bidaha böle seyler olmicak söz dedi ama hic sözünü tutmuyo.artik hayattan bile zevk alamiyorum kayinvaldem ve arkadaslari beni yedi bitirdi.yani kaynana 1 degil cokk....

2. 13 Ekim 2008
  3. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    ayrı bi eve çıkabilseniz keşke yaa

4. 13 Ekim 2008
  5. minelne

minelne afffettt Allahımm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım çok üzüldüm,walla herşey eşinde biter ,eşin annesiyle konuşsa belki düzelir,sen karışma o kendisi bilir dese,belki 1daha karışmaz:kızgın:ALLAH yardımcın olsun ama işin çok zorr

6. 13 Ekim 2008
  7. cemre_

cemre_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biz ayri dairede oturuyoruz ama ayni apartmandayiz.esime tasinmamiz gerektigini söylüyorum haklisin diyo ama maddi durumumuz bunun icin yeterli diil.

8. 13 Ekim 2008
  9. cansucLk

cansucLk Hayat ! Yorma beni !! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcın olsun canım..Böyle kayana düşman başına bile verilmesin..Ayrı eve çıkmayı deneseniz ?

10. 13 Ekim 2008
  11. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bas yaygarayı yerinde olsam ortalığı karıştırır basar giderdim babamın evine gözlerini korkut bakalım napcak eşin ozman altdan ala ala başına çıkar bunlar insanın şimdi diceksiniz bekara karı boşaması kolay diye ama öyle herkesin bir sabır noktası var bas yaygarayı bakalım ne olcak

12. 13 Ekim 2008
  13. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Ne kadar saçma.
    Giymiyorum varmı ötesi, hadi giydir bakalım diye sert çık, ne yapabilecekki, o zora büküyorsa sende bük, eşini doldurup üzerinemi gönderiyor, eşinle iyiysen o kadını ipleme bile zorla sana ne yapabiilecek ki.

14. 13 Ekim 2008
  15. cansucLk

cansucLk Hayat ! Yorma beni !! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Valla haklııı benneyaptımki :kızgın:

Dişini göster madem öyle,suskun kalma tepene biner daha çok..Bağır çağır kopar yani yaygarayı bakalım ne oluyo ondan sonra !! :kızgın::kızgın:kötükedihüso

Ama ilk önce eşini kafalaman lazım yani kendi tarafına çekmen lazım :jeyyar:

Ondan sonra dediğimizi yap Çok üzgünüm çoook

Örneğin :
    Kıyafetinemi karıştı deki : -Kusura bakma ama ben ne giyeceğimi bilirim benim aklım bana yeter kimseden tavsiye alamam..istersen buyur sen giyin

gibilerden de bişeyler işte...

AAAAAAAAAa valla benimde sinirlerim bozuldu he kendimi senin yerine koydumda ben çoktan kavga kıyamet olmuştu o evde kötükedihüso:eek:klava:

16. 13 Ekim 2008
  17. cemre_

cemre_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    esimle iyiyiz ama nezaman annesine gidip gelsek adam degisiyo sürekli kizan bagiran bi tip oluyo.zaten sürekli fisirdasip duruyolar arkamdan bi mutfaga git fis fis fis sesleri gelir.yaygarayi basip gittim bi kere babamin evine ama esim yalvar yakar döndürdü beni bidaha seni kimse ezemicek izin vermem ne sözler verdi ama bos cikti..

18. 13 Ekim 2008
  19. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    sana şunu giy dediğinde buyur sen giy de,
    iyi temizlenmemiş dediğinde buyur sen temizle de,
    yemek güzel değil derse sen daha güzelini yap o zaman de...

azcık de sen rahatsız et kendilerini bakalım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.