Bıktım artık şu küsmelerinden be kocacım;(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve bilge711 tarafından 1 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1 Ocak 2009
    Konu Sahibi : bilge711
  1. bilge711

bilge711 Asyaaammm iyi ki varsın.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Mrb arkadaşlar,şuan o kadar yanlızım ve çaresizim ki sizinle paylaşmak istedim.Bu saatte sizin de kafanızı şişireceğim,lütfen kusuruma bakmayın.
    Eşimle 3 gündür küsüz,çok basit bi nedenden dolayı.Özür diledim çok önceden ama nazlanıp duruyor.Geceleri yanımda yatmıyor,evde konuşmuyor.Kaç defa konu açmaya çalıştım ama hep tersliyor. 2,5 aylık hamileyim.Yemeden içmeden kesildim.Evde iki yabancı gibiyiz.Çok üzülüyorum,kimseye anlatamıorum.Annemle konuşmak istiorum ama sesini duyunca ağlamaya başlıorum.Anlayacağınız sizden başka kimsem yok.1,5 yıllık evliyim.Kaç defa küsmemeye yemin etti ama yine aynısını yapıor.Bıktım artıka alttan almaya,çok yıprandım.Ben küs duramayan birisiyim,eşim beni kırınca bi sarılması yetior ama o çok inatçı.Akıl verin nolur.Dayanamıyorum..:a015:

2. 1 Ocak 2009
  3. incisu

incisu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hamıle hamıle sana küs olmaya hakkı yok
    senı bu halınle uzmemelı
    bence sana bu donemde daha hos gorulu olmalı

4. 1 Ocak 2009
  5. glsh85

glsh85 Guest

allahım yaaa sen küs bı seferde aklı basına gelsın

6. 1 Ocak 2009
  7. cityangel

cityangel BAL KÜPÜ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hamile olmasan sende üstüne gitme kendisi gelsin üstüne düştükçe naza çeker dieceğim ama hamile hamile kendini böyle aç falan bırakman kötü bence ne yap et normal rutin yemene sağlığına uykuna dikkat et ve eşiinin üstüne gitme inan o sana gelecektir bazen benimde eşimi yalvartmak hoşuma gidiyor aama gelmeyince yanıma ister istemez yanaşıyorum aşkın cilvesi işte..eşinin birazdüşünceli olması lazım üstelik hamilesin yaptığı hoş değil burnu sürtsünn

8. 1 Ocak 2009
  9. bartuarda

bartuarda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım zaten hamilelğininde başlarındasın,hamileleik yeterince duygusallaştıroyordur seni eşin yanlış yapıyr hadi şimdiye kadar yapmış ama bundan sonra yapmasın bari. ayrıca uzatmanın anlamı ne ya bende sinir oluyoruzm böyle şeylere çok çok büyük bişey olmadığı sürece günlerce sürsürmenin anlamı yok bunu.
    bence eşinin yanına git ve herşeyi konuş. sana bakmazsa bile sena lat içini dökmüş olursun. artık bunları kaldıramıyacağını aranızda böyle şeyler yaşamak istemdiğini ama kararlı bir şekilde anlat ona o da olayın ciddiyetinia nlasın.

10. 1 Ocak 2009
  11. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Canım onu kıracak bir şey mi yaptın , yoksa eşin hep böyle nazlı biri mi ?Bence sen kötü alıştırmışsın , bırak ilgilenme .Ne demek ayrı yatmak ? Kız mı bu yatağını ayırıyor .Üstelik hamilesin kıyamam sana :teselli: Benim kızıma bu şekilde davranılsa çok kızarım .Ama önce sebebini öğrenmek isterim elbette .Erkeğin bu şekilde davranması için çok önemli bir şey olması gerekir.Öyle her kırıldığında küsüp darılıyorsa, her şeyde yatağını ayırıyorsa eşinle ciddi bir konuşma yapman gerekecek .Sen bu şekilde alttan aldıkça daha beter olur .Yıllar geçtikçe bu davranışlar artık alışkanlık haline gelir .Sürekli özür dileyen sen olursun canım .

12. 1 Ocak 2009
  13. Juliet

Juliet Guest

boşver nazlandırma derim ben....
    akışına birak...

14. 1 Ocak 2009
  15. bilge711

bilge711 Asyaaammm iyi ki varsın.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Her küstüğünde alıyor batttaniyesini yastığını salona geçior.Kaç defa ayrı yatmayacağım diye söz verdi ama yok yok yok!!!!Yine aynı yine aynı. Acayip nazlı,kaprisli.Ailesi böyle alıştırmış,kahrını ben ve bebeim çekiyor:KK43:

16. 1 Ocak 2009
  17. glsh85

glsh85 Guest

canım sen bebegını düşünn saglıgın önemlı bu durumda ...

18. 1 Ocak 2009
  19. ne demek ya bu ne sacmalık ...bu adam kız gibi mi kibar anneci...eger böyleys cok kötü..hamile olmadan önce de sana böyle mi davranıyordu peki?seni bu halinle üzmeye hakkı yok..canım anlatsana ona ne yaptın ki bu kadar küstü sana?agır bi laf mı ettin..
    bu arada bebegin ann karnındaki gelişimini olumsuz etkiler stres bunu unutma..