Bıktım artık ya....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sld tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

20 Kasım 2009
    Konu Sahibi : sld
  1. sld

sld Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çalıştığım ortam tam bir dedikodu kazanı. attığın adımi aldığın nefes, giydiğin herşey dedikodu. üstelik güvenecek bir allahın kulu yok. insanların neden ağızları bu derece boş. başka birinin derdini neden sanki hazine bulmuşcasına başkasına yetiştirirler anlamam. üstelik ağzımdan çıkmayan şeyler de sanki ben söylemişim gibi ortyalıkta dönüyor. yada sen şunu söylemişsin senin hakkında bunlar konuşuluyor diye blöf yapıyorlar. offf canım çok sıkkın. ne yapacağımı bilemedim. söylemediğim şeylerin yayılmasını nasıl engelleyebilirm bilemiyorum. vallahi özgüvenimi kaybettim artık. 10 düşünüp bir konuşuyorum. o kadar dikkat etmeme rağmen neler çıkıyor neler. işyerleri hep böyle mi....

Son düzenleme: 21 Kasım 2009
  2. 20 Kasım 2009
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    senin hakkında dedikodu çıkaran gelip başkasının dedikodusunuda sana yapıodur zaten
    bununda herkes farkındadır ve aslında kimse hiçbişeyi önemsemiodurki
    bence sende takma konuşup dursunlar

4. 20 Kasım 2009
  5. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    canım en kısa zamanda kendıne baska bır ıs bulmalısın.yoksa sınırlerın yıpranacak hepten.saglıgından onemlı degıl ya...

6. 20 Kasım 2009
  7. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Hiç mi hiç haz etmem böyle insancıkları.Sadece selamlaşın o kadar.Onun dışında süslenin ,püslenin ,keyfinize bakın.O bunu demiş,şu böyle yapmış.Yazık takılıp kalmayın bu basitliklere.Uzak durun ,yeter.Onların seviyesine düşüp laf yetiştirmeye çalışmayın.Sessiz ve umursamaz davranışlarınız onları çıldırtacaktır.:jeyyar:

8. 20 Kasım 2009
  9. ozlem71

ozlem71 MİMOZA ÇİÇEĞİM... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    en iyisi fazla samimi olmamak sırrını fazla anlatmamak galiba..

10. 20 Kasım 2009
  11. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.091
    Ödül Puanları:
    463
    seninle arkadaşlık geyiğine başkaları hakkında konuşup senden aldıklarını birebin katarak diğerlerine aktarıyorlar demekki, böyle bi durumda sende dedikodusu yapılmaya çalışılan kişi hakkında içinden gelmese bile güzel, iyi konuş, iyi konuşmalarda yayılır merak etme, bu şekilde sorunların hafifler biraz, nasıl bir işyerindesin ki, rekabet, prim ortamı olan bi yerse böyle şeyler normal, sen herkes hakkında iyi konuş, gerisinide takma, iş işte kalsın, neden özel zamanlarındada işi düşünüyorsun ki

12. 20 Kasım 2009
  13. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Muhattap olmayın bu kadar basit..

14. 20 Kasım 2009
  15. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    işyerınde sadece iş konusmak lazım diycem ama insanız işte olmuyor özel seylerı ve kişiler hakkındaki düşüncelerimizi paylaşmamak lazım diye düşünüyorum

16. 20 Kasım 2009
  17. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna Bilmemek Mutluluktur. Pro Üye

Beğenildi:
    6.453
    Ödül Puanları:
    238
    Gece gece ben mi çift görüyorum başka bir yerde de okudum aynısını :uhm: mirmirmirmir

18. 20 Kasım 2009
  19. hohohohover

hohohohover Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ış arkadaşlarınla fazla samimi olmana gerek yok , havadan sudan eften püften muhabbetler yeter...Bu zamanda işi bırak demekde hayli yanlış olur sanırım. ışinden memnunsan bilki sadece onlar iş arkadaşların , çek kendini fazla samimi olma , bence en iyisi bu ...