Bıktım artık yeter!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve karisx tarafından 23 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : karisx
  1. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar burda bi konu vardı "eski sevgilim peşimi bırakmıyor" diye, ben de onlardan biriyim, yaklaşık 1 ay kadar konuştuğum biri vardı sevmediğimi anladım tam ayrılık konuşması yapacakken benden önce davrandı ayrılalım dedi ben de hatta o zaman ayrılmak istemiyorum falan demiştim niye dediysem onu da bilmiyorum, buna rağmen ben senden sadece hoşlanmıştım diyerek ayrıldı benden sonra pişman oldu arkadaş kalalım falan dedi iyi dedim ama sonra ben sana deli gibi aşığım demeye başladı bu arada benim hayatıma "hayatımın aşkı" diyebileceğim biri girdi...

eskiye dönelim dedikçe olmaz istemiyorum dedim o "hayır"ı "evet" diye anladı inatla sonra başka biriyle beraber olduğumu öğrenince ben mutlu deilim sen nası mutlu oluyosun demeye başladı, sonra sen ne çabuk birini buldun demeler, sayfalar dolusu hakaretler, ne dediysem olmadı, annemin telefonunu aradı, babam baskına gelir gibi yanıma geldi bu adam kim seni arıyo diye, zamanında biz onunla konuşurken ayrıntılı faturada numarası görünmüştü o zaman yalan sölemiştim evdekilere mecburen o yalanı devam ettirmek zorunda kaldım... bi arkadaşım birini bana ayarlamaya çalışıyo o aramış dedim, babam arkadaşımla görüşmeye bile gidecekti zor vazgeçirdim çünkü öle biri yok...

nese iletişimi kestiğim zaman annemi aramakla tehdit etmeye başladı, her şeyi göze aldım hiç bi mesajına cevap vermedim bu sefer bi arkadaşımın telefonunu biliyodu onu aramaya başladı, sapık sapık mesajlar attı kıza, mecburen yine konuşmak zorunda kaldım, bir sürü hakaret yine, telefonumu bile açmıyodum, bu sefer faceden mesajlar gelmeye başladı, faceyi dondurdum tam kurtuldum derken telefonumu bi açtım defalarca aramış, kurtulamıyorum yani, 7 aydır ne çektiğimi bi ben bilirim bi Allah, mide hastası oldum 2 kere hastaneye kaldırdılar beni, artık tahammülüm kalmadı ne yapsam olmuyo, kafayı yicem, bu arada benim telefonum bozulduğu için annemin telini aldım dolayısıyla hat bende şu an ama anneme geri verdiğimde bi daha arayabilir, o zaman ne yapıcam bilmiyorum, annenlere söle demeyin çünkü bu yalan çok uzadı, şimdi çıkıp da doğruyu söyleyemem, napıcam ben, ağlamaktan bi hal oldum...

2. 23 Temmuz 2010
  3. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    Başka bir erkeği bulup onu dövdüreceksin

4. 23 Temmuz 2010
  5. samantha

samantha bkz: kara mizah Pro Üye

Beğenildi:
    2.559
    Ödül Puanları:
    163
    erkeklerden hoşlanmıyorum o çocuk bana kız arkadaşını ayarlama çalışan biri, ben eşcinselim desen? :-)

6. 24 Temmuz 2010
  7. vantuzz

vantuzz böğürtlen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu çok abartılı olr eheh:)

8. 24 Temmuz 2010
  9. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ay cocuk cok dengesizmis ya.
    Ayrılalım,yok arkadas kalalım yok tekrar barısalım.
    Hösstt cocugum hersey senin istedigin gibi olmuyor öylee.:1closedeyes:
    Annenin hattınıda kendi hattınıda degistirsen? Mesela su hat daha avantajlıymıs deyip?
    Benide böyle rahatsız eden biri vardı ya cocuk kapalı telefona bile nasılsa simdi actın ve gördün diye mesaj yollar mı? (iila acılcak o telefon diye)ohaoldumsmile
    Hattımı degistirmistim kurtulmustum.
    Hatta bir sabah bayagı aradı ben uyuyordum annem'de sunun oglu kızı rahatsız edip duruyor dedi
    .Birde tanıdıktı yani cocuk.Evimi biliyordu bir kere cama cık göreyim diyordu.kafamçokkarıştı
    Telefonla müzik dinletmeler deniz gözlüm, deniz gözlüm isin kötü yani ne sayarsam sayayım hiic kaba ve kötü konusmuyordu.
    Babam kızdı degistirin hattını dedi.Zaten ben o gün degistirecektim.
    Aslında keske en basından bu cocuk beni rahatsız ediyor,bir sekilde bulmus numaramı deseydin.

Son düzenleme: 24 Temmuz 2010
  10. 24 Temmuz 2010
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.619
    Ödül Puanları:
    363
    Allah Allah ya...
    Adamın tehdit ettiklerine bak..
    Anneni arıcam,eee ara!
    Arkadaşına sapıkça mesajlar yazıcam,eee yaz!
    Ne bunlar canım böyle,yaş kaç,çok mu küçüksünüz de bunlardan korkup adamla iletişimi kesmiyorsunuz?
    Telefon numaranızı değiştirmeyi de düşünmüyorsunuz sanırım...
    Eeeee böyle uğraşıp durun madem...

12. 26 Temmuz 2010
  13. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kendisi 24 yaşında ben de 19... annemi aramasını falan sorun etmiyorum, arkadaşım da rahatsız oldu beni aradı kaç defa, mecbur kaldım... sorun bunlar deil psikolojik işkence yapıyo bana, telefonu değiştirmeyi düşündüm ama annemi hattı kapatması konusunda ikna edemedim, benim başka bi hattım var genelde o takılıdır, ama arada bi açtığımda gönderilmiş mesajlarını görüyorum, gerçekten hasta olduğunu düşünüyorum, böle bi takıntı olamaz çünkü...

14. 26 Temmuz 2010
  15. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bide telefonu değiştirerek kurtulabileceğimi sanmıyorum, illa bi yolunu bulup ulaşıyo bana...

16. 26 Temmuz 2010
  17. _CandaS_

_CandaS_ Çok şükür seni bana verene ... Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Baş edemiyosun madem polisi sokun devreye.
    eğer bu çok ağır derseniz en azından rahatsız eden adama bu tehditi verin ya.
    Ne bu eşkıya gibi.

18. 26 Temmuz 2010
  19. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    evet böyle yapıcam artık, önceleri alttan alıyodum, hakaret ediyodu, o zaman bile kötü konuşmuyodum, cevap vermiyodum, şimdi o hakaret ediyo ben de ona sayıyorum, hala devam ederse savcılığa şikayet edicem, başka yolu yok, ama şikayet ettikten sonra ne yapıyo savcılık onu bilmiyorum, hapse atmıyolardır heralde, daha çok bela olur diye korkuyorum ama kafam çok karışık ne yapıcam konusunda...