bıktım bu enfeksiyondan

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve munise19 tarafından 24 Eylül 2008 başlatılmıştır.

24 Eylül 2008
    Konu Sahibi : munise19
  1. munise19

munise19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar kızım 5 aylık olmasına rağmen 4 kez idrar yolları enfeksiyonu geçirdi.dün hastaneye zeynepkamile götürdüm tekrar.dün tahlil sonuçlarımız çıktı.yine idrar yollarında iltihap çıktı. kültür de de çıktı. hemde çok fazlaymış o yüzden iğne verdi. ilaçla olmaz dedi doktor. mecbur sabah akşam günde 2 kez iğnemiz var.iğneler bitincede ilaç verdi onu kullanacağız o da bitince tekrar idrar vereceğiz tekrar kültür yapılacak.ya bu kadar sık neden oluyor ki. temizliğine de çok dikkat ediyorum.sık sık bez de değiştiriyorum.sırf enfeksiyon kapmasın diye.tek benim kızımda mı var bu sorun.sizlerdede bu idrar yollarında sorun yaşıyormusunuz?

2. 24 Eylül 2008
  3. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Geçmiş olsun canım.umarım güzel kızın kısa sürüde iyileşir.Biz bu sorunu yaşamadık o yüzden çok ta bilgim yok canım..

4. 25 Eylül 2008
  5. EU3

EU3 Guest

bizdede aynı sorun.kızım kilo almıyor.bizde iğne kullandık akşamları.şuan yine tekrar etti.tahlil bozuk kültürde bozuk çıkarsa iğneyle karından girip mesaneden idrar alacaklar.çok korkuyorum.canının yanmasını istemiyorum

6. 27 Eylül 2008
  7. zeliscik

zeliscik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar 2 den fazla enfeksiyon geçirirse nefroloji bölümüne götürün böbrek sintigrafisin ulteasounun çekiyorlar bizim kızdada olduğu için biliyorum

8. 29 Eylül 2008
  9. munise19

munise19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım onuda yaptık böbreklerinde sorun yok dediler. şimdi iğneler bitti ama acayip iltihap döktü. kızımın bezi çok kötü koktu.Allahım inşallah bidaha yakalanmaz. şimdi ilaç tedavisi devam ediyor.

10. 29 Eylül 2008
  11. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya neden kaynaklanıyor muş..cok uzuldum