Bıktım bu hayattan :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU3 tarafından 7 Kasım 2008 başlatılmıştır.

7 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

merhaba bayanlar ya biliyorum cok fazla konu açıyorum bugünlerde kusura bakmayın sıkıyorum sizisenağlamaiş yerimde muhasebede çalışıyorum demiştim bu şirkette ben daha 4 aydır çalışıyorum.daha yeniyim yani inanın bana cok çaba verdim.halada veriyorum inanırmısınız tuvalete gitmeye vaktim yok yemin ederim..ama arkadaşlar beni hiç istemiyo birbirleriyle cok sıkı fıkılar beni dışladılar iyi bişey yapınca görünmüyo hata yapıncada duymayan kalmıyo ağlamaktan bıktım artık.son olaya patladım artık.ben şirketlerle mütabakatı bilmiyordum yerine girdiğim kişide göstermedi.bi şirkette hata yapılmış bende iki gün önce gelen evrakları gösterdim bunlar nolcak diye diğer muhasebeci bunun seninle alakası yok dedi diğer arkadaşla alakalıymış ona verdim.neyse herşey normal bugün kıyamet koptu neymiş efendim mutabakat tutmuyormuş ben onları girmemişim diye...ben dedim siz öyle dediniz diye bana ner derse beğenirsiniz yalan söylüyorsun dedi.patronlarda o eski eleman diye ona inanıyor...şimdi yapacağım iş yarın maaş alacağız alınca daha işe gelmemek onları yüz üstü bırakmak ne dersiniz bana akıl verinsenağlamasenağlama

2. 7 Kasım 2008
  3. EU3

EU3 Guest

LÜTFEN CEVAP VERİN ARKADAŞLAR YA:1no2:

4. 7 Kasım 2008
  5. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    iş hayatında ögrendigim en önemli şey şudur;
    işlerini asla sözlü olarak halletme!
    hele ki unutkan bir patronun varsa....
    bi çok sorun yaşadım ben de senin gibi işe ilk girdigimde
    sinirden oturur ağlardim
    ama sonra çareyi attıgım her adımı yazıya dökme yoluna giderek buldum
    yazıyorum ne yapılacaksa yada ne yapıldıysa patrona imzalatıyorum
    dosyaya koyuyorum
    yada mail olarak yolluyor okundu onayı alıyorum
    ne aylar sonra geçmişte yapilmiş işlerin tartışması çıktıgında üste çıkabiliyo ne de ben kötü hissediyorum sengözlerimebaksanab

işten falan ayrılma
    hayat başlıbaşına mücadele demektir
    kolay olanla herkes başa çıkar
    zor olanı yap ki hem kendine güvenin gelsin hem de birilerine kapak olsun :smiley-cool:

6. 7 Kasım 2008
  7. EU3

EU3 Guest

her attığım adımı yazıya dökememki çünkü sorumluluk bana ait ama en küçük konuda tepeme çıkıyorlar ya birde maaş konusunda da cok kötü akşama kadar kendimi paralıyorum aldığım asgari ücret gördüğüm kötü davranışta cabası millet oturduğu yerden kazanıyo bu parayı zaten yol parası falan derken bana bişey kalmıyo:KK43::kızgın:

8. 7 Kasım 2008
  9. **SU**

**SU** çocukta yaparım kariyerde Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Şu zamanda asgari ücretle bile iş bulunamazken bence bırakma işini
    İş yerinde hep bu tarz sorunlar olabilir diğerlerinin yıldırma politikasıdır bu
    Yıldırırlar çekergidersin ve mutlu olurlar.Amaçlarına ulaşmış olurlar.
    Niye bu fırsatı onlara vereceksin ki
    Duyma görme sen kendinden eminsen boşver 3. kişileri
    Emeklemeden yürümeyi öğrenemezsin.
    Ama bana biraz da sanki sen az para alıyorsunda çalışmak istemiyorsun gibi geldi.
    İşteki sorunda yanına ballı ekmek oluyor.
    Sevgiler

10. 7 Kasım 2008
  11. eftalyaa

eftalyaa sevdimde noldu:((( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya ıs hayatında herkes bırbırının ayagını kaydırmaya bakar bu her ıs yerınde vardır mutlaka.
    oyuzden pes etme bence ısı ogrenmeye bak gosteren olmasa bıle sor zaten ısı bıldıkten sonra ısınıde yaptıktan sonra sana karısan olmaz bıde arkadas konusuna gelınce onlar kendılerıne gore bır ortam kurmuslar senıde tanıdıkca ıclerıne alırlar dıye dusunuyorm.egerkı zamanla alısamazsan ozaman ıs ararsın ama ınan evde bos oturmaktan ıyıdır bı yerde calısmak kımseyı takma sen kendı ısıne bak bosveeerr

12. 7 Kasım 2008
  13. EU3

EU3 Guest

ya parasını cok dert ettiğim yok sadece hem bu kadar emek hem kötülük karşılığındada bu kadar maaş doğrumu hiç bir iyi yön bulamıyorum bu iş yerinde:a015:

14. 7 Kasım 2008
  15. yexsxxsxim

yexsxxsxim *dışı buz içi b@l’ım* Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    işi bırakmak yerine durup kendini kanıtlaman gerekir gurba çok doğru söylemiş herşeyi yazıya dök başın kesinlikle ağrımaz

16. 7 Kasım 2008
  17. emine-melisa

emine-melisa yüzyilin kadiniyim ;)))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ise yeni baslamisin bence normal biraz daha gayret et ama zamanla onlarda sana alisacak bakta gör artik cok kolay is bulunmuyo ki

18. 7 Kasım 2008
  19. EU3

EU3 Guest

ya bayanlar her gün bir posta ağlamaktan bıktım amasenağlama