bıktım bu komşudan

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve oglananasi tarafından 20 Haziran 2010 başlatılmıştır.

20 Haziran 2010
    Konu Sahibi : oglananasi
  1. oglananasi

oglananasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba hanımlar
    ben çözüm bulamadım bide siz akıl verin üst katımda çatlak bir kadın varsüpürge hastası hergün illa süpürge yapacak ama saati yok kadının sabah 6da 7 de en geç 9da açıyor kaç kere uyardım en son sert bir şekilde uyardım eşim kızıyor bebeğim uyanıyor diyoru dinlemiyor uyarıncada çok bozuluyor bak bende gece 3te açarım görürsün diyorum aaaç diyor ve beni de çok seviyor hergün illa uğrar bense onu pek sevmem çok şirret bir kadın sürekli ortalık karıştırıyor onunkocası şuna bakıyor bu böyle diyor dedikoducunun teki zaten apartmanda komşuluk da yok sağolsun kavga çıkardı neyse konu dağılmasın ben bu kadını daha nasıl uyarabilirim eşim gidecek yakında kapıya ozaman da büyük olay çıkacak oda çok sinirlenmeye başladı adam gece 3te işten çıkıyor gündüz on bire kadar uyumak istiyor taşınma imkanımız da yok şuan ev kayınvalidemin yeni ev alacak durumumuz yok onlara satalım desek karşı çıkıyorlar ben bu komşuyla nasıl başedeceğim ya

2. 20 Haziran 2010
  3. feen

feen Sporcu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    formaliteden, sabahın koru evine bir avukat yollayın dava edecegim diye
    belki tutusur hanımefendinin pacaları a.s

4. 20 Haziran 2010
  5. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    213
    çalışan kadın mı ev hanımı mı bilmiyorum ama
    çalışan kadınsa çok görmem çok erken ya da biraz geç saatte ev süpürmesini

6. 20 Haziran 2010
  7. portakal_suyu

portakal_suyu Oğluşum Kollarımda Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Çok mantıklı alkisalkisalkis

ben de aynı konudan müzdaribim şuan üst katımda oturanlarda sabahın 6 sında başlıyorlar rahatsız etmeye defalarca kapılarına gittik .
    Hiç bir samimiyetimiz yok, hatta merhabamızın bile olamayacağı insanlar :mymeka:
    Her rahatsız olduğumuzda ev sahiplerine şikayet ediyoruz.
    En son mahkemeye vereceğimizi de söyleyerek şikayet ettik ve önümüzdeki ay çıkartacağını söyledi bakalım bekleyip göreceğiz.

Ondan önceki kadında aynı senin komşuların gibiydi o da beni çok severdi çat kapı gelirdi yaşca çok büyüğümdü ve bayardı beni bazen.
    O da sabah erkenden kalkar ve süpürgeyi açardı,samimiyetimize dayanarak çok defa söyledim en azından yatak odamın üstündeki odanı öğleye doğru süpür diye ve çalışma saatlerimizi de biliyordu ama her defasında ben kalktım mı temizliğimi yaparım biz anamızdan böyle gördük derdi beni deli ederdi,sonra baktım devam ediyor ve muhabbeti kestim her gürültüsünde her hatasında gittim yöneticiye şikayet ettim,zaten defolup gitti

bakalım bunlar ne zaman gidecek?

8. 20 Haziran 2010
  9. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bizim üstümüzde de var bi deli aile !
    önceden samimiydik ama nerdeyse 2 senedir samimiyetimiz yoktu eskisi gibi.. şimdi iyice koptu allaha şükür.. her dk her sanye yukardan sesleri geliyo hatta şu anda bile.. annemler müsama gösterdikçe tepemize çıktılar.. en sonunda ben dayanamadım tam son finalim kalmış gerginim çıktım uyarmaya.. ben daha " gürültü " dedim başladı çemkirmeye.. ne hakaretler,ne hakaretler.. şikayet edicem bi daha olursa dedim geldim.. bekliyoruz doğursun da ses çok olduğu anda şikayet etcez.. son ayında olduğundan babam dayanamıyo yine,kahretsin :KK43:
    allah düşmanımın başına vermesin kötü komşu..
    bizim karşı komşu da öyle.. geçen ramazan sahurdan sonra son ses kuran dinliyodu.. ses bizim evin içinde.. o saatte gitti kıstırttı babam.. kesildi çeneleri..

10. 20 Haziran 2010
  11. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.945
    Ödül Puanları:
    563
    Böyle durumlarda polise şikayet edebilirsiniz hemen gelip uyarırlar baktınız olmadı dava açacağız deyin o zaman .

12. 20 Haziran 2010
  13. oglananasi

oglananasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya bazen gidip kızıyorum bi saat sonra elinde bi tabakla geliyo bişeyler getiriyo rahatsız ettm kusura bakmayın diyo biz utanıyoruz olur böyle şeyler falan diyoruz ertesi sabah yine yapıyor temizlikle işi yok pek evi hep darmadağındır çocukları çıkarır yere atar ama süpürge bunun takıntısı hediye olarak rowentanın sessiz süpürgesini alcam artık :) bunaldık ya bu kadar olmaz ailece bezdirdiler dış kapı anahtarları yok hergün 4-5 kez bana baıyorlar ben açıyorum kapıyı bebeğim de ses alıyor irkiliyor bıktım illallah deddim kırmak da istemiyorum ama bezdim

14. 20 Haziran 2010
  15. oglananasi

oglananasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    polise şikayet etmek falan çok ayıp geliyo bi süpürge için ama sabah 6 da olmaz ki kardeşim

16. 20 Haziran 2010
  17. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

sizinki yine hatasının farkında bu da bişeydir.. bebeğiniz varsa yapabilcek bişey yok bence.. gidip gerekli yerlere şikayet etceksiniz.. bi bebeğin her sabah sıçrayarak uyaması ne demek :KK43:

18. 21 Haziran 2010
  19. hilalyas

hilalyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence eşinizi gönderin uyarmaya onu daha ciddiye alabilir komşunuz