Bıktım bu rüyadan

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve nurtenpoker tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

5 Mart 2009
    Konu Sahibi : nurtenpoker
  1. nurtenpoker

nurtenpoker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :bbo:arkadaşlar benim derdim haftada enaz dört beş kez hep aynı rüyayı görüyorum rüyamda eşimle flört yıllarımızı görüyorum hep eşim biryere gitmiş bitürlü ona ulaşamıyorum çoküzülüyorum veya telefonlarıma cevap vermiyor bazende kendine başka bir sevgili bulup beni bıraktığını öğreniyorum hep ona ulaşmak istiyorum ama ulaşamıyorum okadar üzülüyorumki uyandığımda içim acıyor rüya olduğu için şükrediyorum burüya artık beni üzüyor çünkü altıaydır hepaynı rüyayı görmekten bıktım sizden ricam rüyam hakkındaki yorumlarınızdır :1no2:

2. 5 Mart 2009
  3. nur.sima

nur.sima Guest

eşin yanında mı bi sebepten dolayı ayrı mısınız?

4. 5 Mart 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Hayirdir insallah:nazar:

Esini cok seviyorsun...ve asiri derecede bir kaybetme korkun var muhtemelen!!
    Hep ayni rüyayi görmek cidden ilginc...belki bir piskologa gitsen yararli olur canim...:teselli:

6. 5 Mart 2009
  7. gxuxz_gxuxzeli

gxuxz_gxuxzeli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merak ettim eşine hiç anlattın mı bu rüyayı??

8. 5 Mart 2009
  9. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    gercekten te kabus gıbı bı ruya ustelık cok sık goruyosunuz fisfisfis
    bı yardım fılan almayı dusundunuzmu :teselli:

10. 5 Mart 2009
  11. cnn54

cnn54 Özlemimsin... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    İlk gördüğünüzde çok etkilenmiş olabilirsiniz bu da bilinçaltınıza yerleşmiş muhtemelen... sürekli sürekli gördüğünüz için de o rüyayı düşünüyosunuz rahat olun takmayın düşünmeyin hiç...

12. 5 Mart 2009
  13. EU1

EU1 Guest

sinir bozucu gerçekten.. ciddi bişey olabilir, bi psikoloğa gitseniz en azından içinizi rahatlarsa neden olduğuna dair.. yoksa bi süre sonra uyku bozukluğu filan başlamasın bu rüyalar yüzünden?

14. 5 Mart 2009
  15. YildizlarVeGece

YildizlarVeGece Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    cnm bende hep bu tarz ruyalar gruyordum.sevgilim ruyalarımda ya başkalarıyla konuşuo arkadaşlarıyla ya başkasını bulup gidio ya da kavga ederken beni umursamıo donup arkasını gidio ya da ulaşmaya çalişiyorum ama bi turlu başaramıyorum.ruyalardaki tek ortak yan beni çıldırtan umursamazlığı ve bana yabancı gibi davranması.kayıtsızlık yani.sanki hiç sevmemiş gibi

gerçek hayatta aramız boyle deil tabi ara ara kavgalar ediyoruz falan ama bilinç altım demekki beni sevdiğini düşünmemi istemio reddediyor.ayrıca ilişkimiz yeni olunca davranışlarını da pek ayarlayamıodu ara ara gozume kıskanılcak durumlar carpıodu.buarada çok kıskancımdır.normal hep beraber arkadaş ortamındayken kıskanıodum yani

rüyalardan ne zmn kurtuldum ilişkimiz kavgalardan sıyrılıp mutluluğumuz arttıkça.o zmnlar da mutluydum ama bilinç altı surekli kavgalardan sonuc çıkartıo.şuan aklımda tek bi şüphe yok.bana gerçekten çok değer verdiğini gorüyor ve biliyorum.kıskancliğa sebep olcak tüm hareketlerden kaçınıyor.

cok şukur ruyalarım geri de kaldı.buarada bu ruyaları o da goruyordu.tabi bizim ilişkimiz düzene girince halloldu.sizin ki başka sebeptendir.ama tek bildiğim bilinc altında beni sevmio mu?değer vermio mu bu tip düşüncelerden kaynaklıydı bnmki.

16. 5 Mart 2009
  17. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    sürekli aynı rüyayı görmenin bi adı vardı ama gerçekten şu an hatırlamıyorum ama bir kerecik bile olsa psikolojik destek almalısınız bu ilerde uyku bozukluğuna yol açar.

18. 5 Mart 2009
  19. lachennnn

lachennnn mini mini mini minnacık.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    iste bunlar onune gecemıcemız seyler ruyalar benım gıbı sayıklamalar konumu okuyanlar bilir,bence esıne olan sevgın ve kaybetme korkusunun getırdıgı bilinç altı bisey,bende rüyamda eşimın öldügünü görüyorum ve aglayarak uyanıyorum cok oldu böyle fazla takmayın kafanıza.