Bıktım bu ucuz kızdan...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ssxxss tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

10 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ssxxss
  1. ssxxss

ssxxss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benim derdim eşimin en yakın akrabası eşime benim yanımdayken asılıyor amacı beni delirtmek.. asılıyor derken öpüyor öpücük sesini duysanız bi.. göbeğine vuruyor sırtını tıpışlıyor.. elimi öp diyor eşim ne kadar çekinik kalsada fayda etmiyor... kısacası oynaşıyor hepte karşımdayken nedense..
    ayrıca evlendiğim günden beri aynı yaşlarda olduğumuz için arkadaş olmak istemiştim.. hiç yanaşmadı meğer taa o zamanlarda bu kız beni nişanlısından(yani eşimden) kıskanıyor ben ondan çok güzelim deyip duruyormuş..
    eşimede demiş hiç bana söylemiyor ve ayrıca tüm sülale konuşuyorlarmış"x beni kıskanıyor o yüzden benimle konuşmuyor" ALLAHım ne yapacağımı nasıl davranacağımı şaşırdım..
    nefret ediyorum ondan nefret ama mecburen karşılaşıyorum.. hatta benim olmadığım ortamlarda eşimle de oturabiliyorlar akraba oldukları için... ben yokken neler oluyor acaba.. ben ne yapayım şimdi.. evlendiğimden beri görmemezlikten geliyorum beraber olduğumuz ortamlarda bu kızın amacı ne yaaa... ne istiyor sizce benden.. neden benimle uğraşıyor...

2. 10 Ekim 2009
  3. wwater

wwater Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    108
    al karşına konuş baktın olmuyor anladığı dili bul

4. 10 Ekim 2009
  5. ssxxss

ssxxss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya acayip bi tip kendini beğenmiş ufak dağları ben yarattım tarzında onunla konuşursam kendini önemli hissetiririm diye korkuyorum.. çünkü o benim gözümde çok kıymetsiz.. benim onu önemsediğimi sanmasın ama çok rahatsızım..

6. 10 Ekim 2009
  7. kkgm

kkgm meleğim kollarımda:) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nasıl yanii eski nişanlısı mıymış eşin?

8. 10 Ekim 2009
  9. ssxxss

ssxxss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok cnm ya o ben nişanlıyken daha herkese onu kıskandığımı anlatmış herkesde onaylamış..
    nişan yok aralarında...

10. 10 Ekim 2009
  11. wwater

wwater Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    108
    konuşurken onure ederek değil aşalıyarak konuş mesela eşin onu beğense istese zaten akrabaymış evlenirmiş tercih edilmediğini birde sen hatırlat

Son düzenleme: 10 Ekim 2009
  12. 10 Ekim 2009
  13. EU2

EU2 Guest

amacımı ne?amaç belli değilmi:nazar:
    sende iyi sabırlısın valla,o anda yüzüne yumruğu basmıyosun:dilcikar:bak bakalım bidaha göbeğini sevip öpücükler konduruyomu:KK46:

14. 10 Ekim 2009
  15. kkgm

kkgm meleğim kollarımda:) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    anladımm canımmm...
    mesafe koyacaksın o zaman mümkün olduğunca görüşmemek gerekk rahatsz olduğun kişlerle bence..

16. 10 Ekim 2009
  17. Pati

Pati Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öle görsem sevgilimle birini akannehir sen gelsene bi benle der çekerdim kolundan kaydirigubbakcemile
    gerisi malum :icecream:
    tabi kocanada uyarıda bulnman gerek,agzınn payını versin kızın...ses etmezse kız yanaşr tabi

18. 10 Ekim 2009
  19. EU2

EU2 Guest

en nefret ettiğim şeyler lakayit insanlar.hiç ama hiç hoşlanmam.kaldıki sevdiğime dokunma gafletinde bulunup aklı sıra şaka yapsın!:kahve:
    eşine aynen buraya yazdığın gibi yazıcaksın ve bir daha onunla muhatap olmayı yasaklıycaksın.eşinde pek rahatmış izin veriyo anlamadım:nazar: