Bıktım eşimin eve adam toplamasından

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve aysesat tarafından 25 Aralık 2009 başlatılmıştır.

25 Aralık 2009
    Konu Sahibi : aysesat
  1. aysesat

aysesat YiĞit 31/07/2008 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar moralim çok bozuldu,yazmıştım daha önce buraya,kaynım eltimi aldattı, bu ayın 17 sinde boşandılar,kaynım imam nikahlı sevgilisiyle kalıyordu,onunlada ayrılmışlar,normalde maddi durumları çok iyiydi,o zamanlar bizim çok borcumuz vardı ,yani züğürttük ona göre ve yüzümüze bakmazdı evimize gelmezdi,bizi küçük görürdü,nasılsın diye sormazdı bile onlara gidince,

şimdi gidecek bir yeri kalmadı ikide bir eşime size geleceğim 2-3 gün kalacağım diyor,gelip 1 gün kalıyor sonra 1-2 gün gelmiyor,sonra yine aynı muhabbet,,,eşim gelme diyemiyor,benim bebeğim var 17 aylık çok hareketli ve eve bir yabancı gelirse ne uyuyor ne yiyor ,ne içiyor,üstüne sürekli ağlıyor,bunları geçtim adam mutfakta sigara içiyor bende söyledim sonunda içme abi rahatsız oluyoruz diye ,eşim pısırığı söyleyemez,tamam dedi ama beni boş bulursa içiyor ,bende peşinden gidip söylüyorum ama her fırsatta yapıyor,çok sinir oluyorum ,evlendiğimizden beri eşimin arkadaşlarından bıktım artık,,kendi evimde bir rahatım yok
    en sonunda bu akşam patladım,eşim gece çalışıyo bu akşam,eşime dedim sen yokken gelmesin diye ama tabi uyuz söyleyemez,oğlum tam uyuyacak gene geldi aşağıdan zile uzun uzun basıyor .açmadım kapıyı,ben niye yalnız kalacağım onunla yaaa,,içip içip eltimi yada diğer kadını rahatsız ediyormuş,,neler neler anlatsam bitmez,
    telefonda kendimi öldüreceğim, çok kötüyüm diye duygu sömürüsü yapıyor 1 dk sonra iyi..
    demin kaynım gittikten sonra eşim aradı abim geldimi diye bende geldi ama açmadım kapıyı dedim kızdı bana o benim abim dedi..bende söyledim yabancı bir adamla aynı evde kalmak istemediğimi,
    eşimde benim kız kardeşim yada annem babam gelşnce aynısını yapacakmış,,benim ailem gelir 1 gün kalır,her konuda destekler
    bıktım bunun eve bekar arkadaş veya aylak kardeşlerini doldurmadından
    kavga edecek sebep yoksa bile bunlardan kavga ediyoruz
    varmı sizdede böyle olan,,,çok moralim bozuk:eek:klava::eek:klava:

2. 25 Aralık 2009
  3. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    eşinizn yaptığı çok yanlış.

abisi zaten tuhaf bir adam. insan karısıyla bırakır mı ya ne ayıp.

4. 25 Aralık 2009
  5. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Tavrınızı koyun..Sizin ev yol geçen hanı mı ? Herkes yerini ,yurdunu bilsin.Çekilcek dava değil . Kim evinde başkası varken rahat edebilir ki ? Ben seninle abinle ya da senin arkadaşlarınla yaşamak için evlenmedim,deyiverin. :1closedeyes:

6. 25 Aralık 2009
  7. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Tebrik ederim vala tavrım çok yerinde şahsen bende eşim evde yokken istemem evde başka bi erkek abisi olsun ne olursa olsun cnm bize ters böle şeyler sana bunu yapmana hırsat bile vermemeliydi eşin kendi tavrını koymalıydı . Kısacası haklısın bencede yanlızken isteme evde

8. 25 Aralık 2009
  9. aysesat

aysesat YiĞit 31/07/2008 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    işte 2-3 gün kalıp bidaha gelmeyeceğini bilsem hiç sorun çıkarmadan tamam diyeceğim ama öyle deyip hakkını daha sonra kullanmaya çalışıyor yani hep bir kapısı olsun diye uğraşıyor.yemek beğenmez,durmadan çay ister,,,
    off iyice sıkıldım,bu olaylarda eşim beni hiç haklı bulmaz,iyi konuşuyorum anlamıyor,kötü konuşuyorum anlamıyor,nasıl çözeceğim bu sorunu kökünden bilmiyorum

10. 25 Aralık 2009
  11. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    abisi hatalıda olsa zor günler geçiriyor..

nerde kaldı kardeşlik? arkadaşın değilki hata yaptı diye görüşmeyi kesesin..

mutfakta sigara içiyor demişsiniz.. genelde evde bebek olduğu zaman sigara içen kişi mutfakta içer misafir olduğu evde.. bunu çok büyütmeniz yanlış değilmi?

aynı şekilde kardeşinizi düşünün.. eşine hata yaptı diye, kardeşinizi silip atarmısınız? evinize almazmısınız?

arkadaşlarına gelince, haklısınız..

ama bu kişi abisi.. size karşı yanlış bir hareketi, tavrı yoksa, aranıza fitne sokmuyorsa, sizi gerçekten yengesi olarak görüp değer verip ,saygı duyuyorsa hatalısnız..

12. 25 Aralık 2009
  13. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım anlattığına göre eşin hakkaten pısırıkmış yani afedersin.. senin karın var yahu.abin bile olsa evde yalnız kalmaları uygun olmaz.şahsen ben erkek olsam derhal çaresine bakarm.iyi yapmışsın canım açma kapıyı falan. öyle adamdan (kaynından) hayır gelmez..ne haltlar yemiş :mymeka: ki melek bile olsa bende bu şekilde kalmasını istemezdim.. ne geleceği saat belli ne isteği belli.. bide çay kahve isteyip ,yemekleri beğenmiyormuş he.. hiç gelemem böyle insanlara.insan kendi evinde misafir durumuna düşüyor,kendi evimizde rahat edemicez de nerde edicez..

Son düzenleme: 25 Aralık 2009
  14. 25 Aralık 2009
  15. ZAMBAK 3

ZAMBAK 3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    eşinizin yaptıgı gerçektende ayıpp
    hatta eve gelen abisi bile olsaaa sonuçta evde eşin yokkk
    açıkca konuşş

16. 25 Aralık 2009
  17. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Bir de hizmet mi ediyorsunuz ? Çekilen bir kenara ,yorgunum deyin ,alın bebeğinizi yatın.Onlar ne yaparsa yapsın .Yemek beğenmiyormuş bir de ,tövbe tövbe!..Otel sandı, sizin evi mübarek!.:1ninca:

18. 25 Aralık 2009
  19. cicibisi

cicibisi http://ygtnblogu.blogspot Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Pofff düşüncesiz insannn!
    Nasıl sinir bozucu bir durum..
    Kesinlikle taviz verme arkadaşım..Eşinin yapdığıda çok mantıksız..ama bi şekilde ona anlat..
    kardeşini kötülemen muhtmelen ters teper..laf söyletmedine göre..
    Ona rahatsızlığını somut şeylerle anlat..yani sadece "yabancı bi insanla kalmak istemiyorum" demen bişe ifade etmemiş eşine..şu sebepden diyebilmen gerek bence..ama şöle okkalı bi sebep olması lazım:nazar: