bıktım şu kepeklerden :(

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve file_maker tarafından 24 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : file_maker
  1. file_maker

file_maker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam kızlar bende saçlarımda oluşan kepekten çok şikayetçiyim.inanın şu reklamlardakiler gibi:KK43: üzerimi sürekli silkeliyrum sabah kalktığımda yastığım bi sürü kepek oluyo. bildiğiniz bi yöntem varmı ne olur yazın yakında düğünüm var kuaföre gidemez oldum utanıyorum resmen acaba kullandığım şampuandan mı? fikir verirseniz çok sevinirim....

2. 24 Mayıs 2008
  3. minik tuzluk

minik tuzluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı sorun bendede var canım senağlamaçamterabentin saç bakım yağları entele hepsini kullandım ne kepeklerde bideğişim oldu nede başka bişi:çok üzgünüm: değişik bir yöntem bulursan banada söylesenağlama

4. 24 Mayıs 2008
  5. file_maker

file_maker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tamam mutlaka sanada sölerim... neyapcaz canım ya ....

6. 26 Mayıs 2008
  7. fatosbrn

fatosbrn öcükle böcük:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bendede aynı sorun vardı bi çok şey denedim olmadı şimdi head and shoulders kullanıyorum inanılmaz memnunum nerdeyse ilk yıkamadan fark etti.şimdi hiç kepek yok dene çok memnun kalırsın

8. 26 Mayıs 2008
  9. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar 10 sene çektim bu derdi. sonunda bi doktorun tavsiyesi ile eczaneden bir şampuan aldım ve bitti bu çile. ketoral şampuan :teytey: bununla saçınızı yıkıosunuz ve 10 dk bekletiosunuz. 1 gün yıka bir gün dur taktiğiyle ve 2-3 haftada veda ediosunuz kepeklere:teytey::dance::dance::dance::dance:

10. 26 Mayıs 2008
  11. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Sıcak suyla yıkamayın saçlarınızı gayet ılık suyla yıkayın, sıcak su deriyi kaldırıyor ve kepeklenmeye sebep oluyor.
    Doktora görünmenizde yarar var özele çıkamıyorsanız ssk ya görünün size şampuan veriyorlar.

12. 26 Mayıs 2008
  13. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    head and shoulders kesinlikle ii geliyo.. erkek arkadasımında asırı kepeklenme sorunu vardı inanılmaz ii geldi.. sac tipine göre birini sec al bende kllanıyorum arada cok ii etkili bi sampuan.. sevgilimle tavsiye ederiz...:icecream::icecream::smiley-cool: (umarım gecer sorunun canım ya hakkaten cansıkıcı olura.s.)

14. 26 Mayıs 2008
  15. KardelenMasaliM

KardelenMasaliM Musmutlu:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    head and shoulders gercektende kepek icin kesin cözüm.Benim kepek sorunumu da bu smapuan kesti fakat asiri yaglanma ve dökülme sorununu ortaa cikarinca biraktim.Simdi yine kepeklenme oluyor.Sasirdim ne yapacagimi:KK43:(((((((((((((((((((((((((((

16. 26 Mayıs 2008
  17. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    bu şampuanın reklamlarında birşey dikkatimi çekti. bütün şampuan reklamlarında KEPEĞİ ÖNLEMEYE YARDIMCI derken head and shoulders reklamlarında %100 KEPEĞİ ÖNLER diyor. diğer şampuanları reklamlarına göre daha inandırıcı geldi bana şakkıdı

18. 27 Mayıs 2008
  19. Gulperi

Gulperi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ıssırgan otunun suyunu deneyın. hem sacları gurlestırıyor hemde kepegı yok edıyo.

duzenlı yapmak sartıyla.ben bı tutam kaynamıs suya atıp demlıyorum 10 dak sonra suzup suyunu sacıma dokup masaj yapıp cıkıyorum.menmunum duzenlı yapmak lazım ama.bayagı azaldı suan