bıktım şu münasebetsiz kızdan !!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve PastelBoya tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

15 Mart 2010
    Konu Sahibi : PastelBoya
  1. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bıktım artık yaa gercekten cok sıkıldım..Kızlar ben gecen sene baska bir yurtta samimiyeti kurdugum arkadasımla bu sene baska yurtta aynı odaya cıktık..Bu yurtta her katta cift daire,her dairede de 4 oda var..Haliyle biraz samimi oluyorsunuz..Ama ben hep belli cercevelerde tutmak isteyenlerdenim..:1closedeyes:

Oda arkadasımla aram bal,kaymakkk!! Herkes imrenir bizeee :)) Ama benim sömestr'dan 10 gün gec gelmem onu bizim daire'de baska oda da kalan xxx'le kaynasmasına yol actı..Kaynassın tabii arkadaslık güzel seydir herkesin düsünceleri karakteri baskadır..Ben bir tane olsun dostum olsun isterim..

Oda arkadasımın samimiyet kurudugu insanın 140 kisilik yurtta nerdeyse tanımadıgı insan yok..Neyse ben gec gelince birlikte takılmıslar..Ben geldigim gün kız gene benim oda da..Ama yeni geldigimden bisey demedim tabiki..Normalde odayı en temiz tutan,temizleyen benim,arkadasıma fırsat vermiyorum bu konuda..Sikayetci de degilim..Ama benim geldigim gün arkadasım odayı baya temizlemis ama sonucta kendi dagınıklıgını topladı..:1no2:

Bende cikolata ambalajını yere düsürmüsüm.xxx te her zaman ki gibi kapıda ne dese begenirsinizz ''nillll cok ayıp bu kız kac saat ugrastıı'' güya saka yapıyor..Baktım arkadasımın hosuna gitti..Yapsın canım ne var bende hep yapıyorum dedim..Sanki ben hep kirletiyorum dedim..Ama cok sinir oldum..Sanane be kızım hayret bisey sen kendi odanla ilgilen..

Bu hanımefendi arkadaslarının yanına kırklareli'ne gidiyordu..Geldi hepimizle vedalastı oda arkadasıma sıra geldi..Arkadasım yerinden kalktıı ''aaayyy xxxx ben simdi ne yapıcam sensiz dedii'' sarıldı boynuna..Orda neden kırıldıgımıda söyleyim biz o kadar iyi anlasırız kii aynı yatakta uyudugumuz bile olur..Cok dokundu ben varken beni hice saydı resmen (ben simdi sensiz ne yapacagımm):eek:lmaz:

Bu kızı neden mi sevmiyorumm..Cünkü cok rahatt yanii bir kac kere konusun cımbızınıza kadar istemeye gelir..Ben okula gidiyordum bir gün, arkadasım kahvaltıya kalkacak diye kapıyı kilitlememisim bu kızan girmis odaya,benim cekmeceleri karıstıyor..Arkadasım uyanmıs ne yapıyorsun sen demis.Nilin fön taragını arıyorum nerde biliyon mu demis..Arkadasım da ne bileyim ben demis..:kızgın:

Ben oda arkadasımla iyi anlasmama ragmen birseyini almadan izin isterim,oda aynı sekilde..Bu kız ilk asamada bu cesareti nerden buldu hayret ettim..Zırt-pırt bizim odaya geliyor..Okula giderken giyecegi seyleri bile bize gösteriyor neredeysee yaa..Diger arkadaslarına da tabiki..Yemege cıkyoruz banada haber verin.Camasır yıkayacagız bana da söyleyin birlikte atalımm zaten bizim camasırlarımızı makine zor alıyor.. 10 günde 10 yıllık ahbab olmuslar sanki..gamyoncuiremsu

Suan bir arkadasının laptopu onda internet bizim odamızdan sansımıza cok iyi cekiyor..Geldi kuruldu odaya gene belki ben uyuyacagım,belki isim var hic sormuyor yaa iste bu yüzden sevemedim..Arkadasım da 10 günde arkadaslık ettigi icin laf söyledigi insanın hatalarını görse bile susuyor..Cımbızımı isteyip duruyor deyip kızan benim arkadasım degil sanki yaa..

Ya ben herseyden gectim arkadasım'da istedigi kadar görüssün takılsın ama lütfen bu oda da arkadasımdan baska bir insan yasadıgını daha unutmasın..Sadece arkadasım kalmıyor bu oda da..Seytan diyooorrr neyse,seytana kadar gidersekkk benim icin hic iyi olmaz!! Fikirlerinizi bekliyorum,siz bu kadar rahatsız edilseniz,bu tür seyler yasasanız ne yapardınız..Yada bu kızın zırt-pırt gelmemesi icin ne yapabilirim?:nazar:

2. 15 Mart 2010
  3. malesef oda sadece sana ait değil. o yüzden tepki vermen senin için pek iyi olmaz. en güzeli eşyalarını karıştırırken ya da hoşlanmadığın bişey yaparken laf koyarsın. oda arkadaşın yeni arkadaşından memnun görünüyor işin zor.
    çat kapı girmeleri önlemek için geceleri kapını kilitlersin. baktın olcak gibi değil odanı değişirsin son çare..

4. 15 Mart 2010
  5. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0

İnan hic huzurum kalmadı..Keske geceleri gelse gece-gündüz farketmiyor yani..Aramızda samimiyet yokken nasıl esyalarımı karıstırır ben ona sasırdım ben burda söylenecek laf bile bulamıyorum!!

Ayrıca canım iste oda sadece arkadasıma da ait degill!! Onun ne kadar odasısa benimde odam yani..Ben bunlara katlanmak zorunda degilim..alsanaalsanasmile

6. 15 Mart 2010
  7. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Çatır çatır söyle...Hiç gelemem böyle tiplere.Benim başıma gelseydi eşyalarıma dokunduğu an biterdi zaten.kaydirigubbakcemile3 Bu odanın kuralları var,ışık şu saatte kapanır vs diye söyleyiverin.Tabi arkadaşınızın da size destek olması şart.İkinizi birlik olursanız araya mesafe koyabilirsiniz.yerimseniben

8. 15 Mart 2010
  9. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ıyıde nasıl soylıcem dıye nıye dusunuyosunuz kı..
    esyalar sızın baskaları ne hakla ellıye bılırkı!..
    en sevmedıgım sey bırı esyamı ellesın benden habersız kıyametı kopartırım..
    bunu acıkca sızde dıle getırın ..
    ve odadakı arkadaslarınız ıle konusupda bellı sattlerde bellı kurallar koyabılırsınız..
    sonucta ortak yaşam alanı ıse herkesın ortak kararlar alması ve bırbırıne saygı duyması şart..

10. 15 Mart 2010
  11. melike_ecesuu

melike_ecesuu Evli, Mutlu,Çocuklu <3 Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    198
    nilcim canım seni çok iyi anlıyorum bu yurt ortamı böle bende urfada okudum oluyo hatta daha fazlasınıda görüp yasadım sende cok dolmuşsun haklısındaa canım evet bi tane olsun tam olsun bizde öle olmuştuk halada görüşüyoz arkadslarımla canım boşver cok muhabbet tez ayrılık verir oda arkadasınla otur konuş rahatsızlıklarını bence oda anlar sonucta insandır canım kafana takma dicem ama belliki dayanamıyosun artık çok haklısın.........tabikide yine bişi derse sende ona misilleme yap aynı sekildeki anlasın hatasını bidaa yapmaz o zaman canım yurt ortamı gercekten hem iyi hem kötü bizim yurtta kızlar hep sac basa girerdi yaaaaaa

12. 15 Mart 2010
  13. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0

1 ay öncesine kadar bu kadar sık gelmezdi hatta hic gelmezdi de diyebilirim..Ta kii ben gec dönene kadar..Biz bu aralar gece gec yatıyoruz canım mesela suan ben odamı toparlıyorum o hala burdaaydı yeni gitti..Arkadasım da istediginden benden taraf olmaz maleseff!!

Ama gecen gün arkadasım asırı yorgundu bu bahsettigim kız arkadasımın pc'den facebooka falan bakıyordu fal bakıyor gülüyor bide arkadasımın yatagının ucunda ha birde müzik actı..Arkadasım su icmek icin uyandı o sırada aa nil falıma bak dedi..

Arkadasım da baslarım simdi falına hadi yürü git odana dedi hafiften güldü espiriye vurdu kızda 5 dk sonra gitti..Gidince bana da aa ben gelemem bu kadarına uyuyoruz dedii..

14. 15 Mart 2010
  15. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Arkadasım hep sey derdi ben severim yaa arkadaslık kurmayı falan derdi.Ortam yapmak istiyordu acıkcası.Bu kızlarla ilk konusmaya baslayınca ama sonra iyi niyetin suistimal edildigini görünce bana yakınıyordu..Bende ee ben sana diyorum nerde cokluk orda b..kluk dedim..Bugün cımbız yarın ayakkabı giderde,giderrsempatiksalakcinni

16. 15 Mart 2010
  17. glaze_butterfly

glaze_butterfly yenigelinmutfakta.blogspo Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    ılk önce oda arkadaşınla konuş...
    Ona bu şekilde tavır alıcam yanlış anlama diye belirt...
    Bi şekilde şikayetini dile getirmezsen emin ol daha fazla saygısızlık yapıcaktır...
    ınsanların bu şekilde rahat davranmasını anlamıyorum..
    Ben kardeşimden bile izin almadan eşyalarını almam...
    Baktın bir iki kere uyardın anlamıyormu herşeyi açık açık söyle ..
    ılişkini kes gitsin..Bırak hakkında ne düşünürse düşünsün taviz verme derim...
    Bu arada avatardaki mekan biraz tanıdık geliyor ama çıkaramadım..:kedi:

18. 15 Mart 2010
  19. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün dısardaydım kapıdan girdim baktım sesi geliyor oturmus yatagıma neyse girdim iceri bende oturdum bana niye geldin sen diyorr:1shok:

Hic cevap vermedim cünkü anlayamadım bastan pc'ye bakıyordu o sırada kendi,kendinemi konusuyor dedim ama ne alaka yeni gelmis biri olarak tabiki kendi üstüme alındım hemen ama jeton sonra düstü..

Yoksa derdim pardon bu soruyu benim sormam lazım degil mi? diyeealsanaalsanasmile