Bildiğiniz çocuk doktoru var mi???

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve basketchi tarafından 10 Eylül 2008 başlatılmıştır.

10 Eylül 2008
    Konu Sahibi : basketchi
  1. basketchi

basketchi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    Arkadaşlar ümraniye ve cevresinde bildiğiniz iyi bir çocuk doktoru var mı acaba???Bebeğime, devamlı gidebileceğimiz iyi bir doktor arıyorum...Bildiğiniz varsa paylaşırsanız sevinirim :CüvCüv:

2. 10 Eylül 2008
  3. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    canım çalıca ömür hastanesinin karşısında pedimer var orada 2 dr var biri muraty akça .oğlum onun eline doğdu ve şu an 7 yaşında bütünb aşılarında hastalığında takiplerini yaptı .şimdiikincioğlum geliyo ve ben yine murat beyi düşünüyorum Allah izin verirse tavsiye ederim

4. 10 Eylül 2008
  5. basketchi

basketchi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88

Sanırım oldukça memnunsun doktorundan...Bende devamlı gidebileceğim güvenilir bir doktor arıyorum.Söylediiğin için tesekkur ederim canım aklımda bulunsun :1rolleyes:

6. 10 Eylül 2008
  7. Ansaneri

Ansaneri мιηιк кє&#8 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben avrupa yakasında oturuyorum fakat doktora ümraniyeye gidiyorum (annem orda oturuyo) Afiyet hastanesinde Seval hanım çok iyi bi doktor benim kızım doğduğundan beri 2 kere ceyranda kaldığından üşüttü burnu aktı zor günler geçirdik başka doktorlar hemen antibiyotik tedavisine başlatıyo fakat doktorumuz en hafif ilaçları verdi ve takipi ilgisi şefkati tıpkı bi anne gibi bebeğe çok narin bakarak ilgileniyo tavsiye ederim.

8. 10 Eylül 2008
  9. capriss

capriss Guest

canım bende yine çamlıca ömür hastanesi karşısında MUSTAFA AYDIN beyi tavsiye edicem yıllarca kızımı doktorlara taşıdım ama sadece mustafa bey bu çocuğun bademcikleri ve genizeti alınıcak dedi ve ALLAHA şükür kızım 2 yıldır hiç hastalanmadı hergün hastanedeydik artık bıkmıştım hergün hastalıktan ama hastaneler hastanın ayağını kesmek istemiyorlar tabiki ve asıl teşhis hiçbir zaman söylenmiyor

10. 27 Haziran 2013
  11. ozngulcn

ozngulcn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşlar konu biraz eski ama ben genede yazmak istedim bende ümraniyede bebek doktoru arıyorum telefonlada sürekli ulaşabileceğim ssk geçerli bir yer olursa çok iyi olur tavsiye edebiliceğiniz bir doktor varmı acaba