bile bile evlenmekmi yoksa ayrılmakmı

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Hella tarafından 23 Eylül 2008 başlatılmıştır.

23 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Hella
  1. Hella

Hella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok kararszm kızlar 3 yıl oldu birlikteliğimz ama hep bnm werdiğim tavizlerle yürüdü makyaj yapma dedi tmm dedim kıyafetime karıştı tmm dedim arkadaşlarıma karıştı grşme dedi tmm dedim herşeye tmm dedim ama artık hiç bişeyden taviz wermiyorum 1 yıldır.we tabiki 1 yıldır zorla sürdürüorz.alıştırdm bikere herşeye tmm demeye şimdi kabul etmeyince kawga ediorz sürekli.şuandaki sorunumuz ise ewlenince bnm kendi soyadımıda kullanmak istemem.ben bu konuda hiç bi şekilde ödün wermicm çok yıprandm artk sürdüremiorm dayanıcak kawga edick gücüm kalmadı artk we şu an itibariyle birlikteliğimizi gözden geçirme kararı aldık.ben hayatımın sonuna kadar uyarılmak istemiorm.kawga etmekten anlaşamamaktan anlaşılamamaktan nefret ediorm artk we tek istediğim huzur we saygı.

2. 23 Eylül 2008
  3. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    ah cnm benim bunu evlenmeden önce farkedebilmen ve görebilmen çok güsel senin açından cnm dedigin gb hayat sürekli hata yapıyomuşun gb uyarı almakla geçmez o insanı zamanla sevemezsin zaten eminimki aşırıya kaçan bir kızda degilsindir bu erkeleri anlamak bazen çok güç ya

4. 23 Eylül 2008
  5. Elis

Elis Guest

su erkekler varya omur torpusu valla baska hic bisey degil:eek:klava:

6. 23 Eylül 2008
  7. FxixnFxixk

FxixnFxixk PüFFF Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Aman benim kocamda öyleydi evlenmeden öncekaydirigubbakcemile
    Herşeyime karışırdı makyajıma, giyimime, arkadaşlarımabenneyaptımki
    Hep kavga, hep kavga
    Amma velakin evlendikten sonra hiç bir şeye karışmaz oldu değişti adam resmen
    Mini etek bile giyiyorum belli ortamlardakaydirigubbakcemile3
    Bende bir tek soyadımı kullanamadım o kadar, bir ona izin vermedi :dilcikar:

8. 23 Eylül 2008
  9. eates

eates Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Huzur en önemlisi,ben şahsen şimdi sana vazgeç ya da değişir vs diyemem ama iyi gözlem yap,davranışlarını çok iyi değerlendir.Gerçekten mutlu ve huzurlu olacağına inanıyorsan ancak o zaman evlen.

10. 23 Eylül 2008
  11. beachbunny

beachbunny Guest

benimki de aynı canım,3yıllık ilişkim var.makyaj kıyafet hepsine karışır,çok kıskanç..aynı durumdayız yani.:1hug:
    deli gibi seviyorum onu ve bu ilişkinin yürümesini istiyorum ömür boyu.sevdiğim içinde her dediğini kabul ediyorum,işin tuhaf yanı artık o kadar rahatsız olmuyorum isteklerinden.beni sahiplenmesi,kıskanması hoşuma gidiyo.çoğu zaman bizimde problemlerimiz oldu ama bence orta yol her zaman bulunuyor karşılıklı sevgi varsa.
    sizde karşılıklı oturup konuşun ikinizi de sıkmıcak,bunaltmıcak bi çözüm yolu vardır elbet a.s tabi ayrılmak sana daha cazip geliyosa bişey diyemem:teselli:

12. 23 Eylül 2008
  13. miele

miele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok iyi düşün.evlenirseniz sorunlar daha da büyümesin sonra

14. 23 Eylül 2008
  15. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    onunlamı onsuzmu mutlu olursun düşün kararını ver

16. 23 Eylül 2008
  17. EU1

EU1 Guest

3 yl cok uzun bır zaman, zaten ılıskınız eskımişş, eskıyen ılıskıler eger mutsuzluga gıdıyorsa son cırpınıslar batmadan evvelkı cırpınıslardır ve batmayı kolaylastırır cnm onceden anlaman guzel, hayatta mutlu olmak cok baska bısey onun dedıklerıne karşı koymaya calısman cok baska, mutlulugu tatmak ıstıyorduysan, dogru olanı yaptıgını soyleyebılırım.

18. 23 Eylül 2008
  19. Hella

Hella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize çok teşekkür ediorm kızlar iiki warsnz :teytey: sanırım bnm için mutluluk huzur we bana artk herşey çok ağır gelmeye başladı.gücüme gdio artk bazı şeyler düşünüorm bakıorm herkesmi böyle die hyr deil omadığını gördükçe dahada sorguluorm herşey karışıo o zaman kafamda işin içinden çıkamıorm. bnm derdm hesap wermedn gezip tozmak deil sadece huzur ama bu tartışma ortamnda ne saygı kalıo nede mutluluk..:1no2: