bilen birileri varmıı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve <yumyum> tarafından 4 Kasım 2007 başlatılmıştır.

4 Kasım 2007
    Konu Sahibi : <yumyum>
  1. <yumyum>

<yumyum> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bileniniz varmı ben p.tesi günü dr a gidecem dr bana adetinin 4. günü gel kist varmı diye bakacam dedi şimdi ben adetliyim nasıl bakacak karın bölgerinden mi yoksa vajinadan mı eğer vajinadansa nasıl olacak o iş ben anlamadım soramadım da çünkü çok heyecanlıydım dr um bana aşılama yapacaz dedi ve bu ay inş tutar dua edin bana noooolurrr aşılama yaptıracam çok heyecanlıyım bilen varmı aranızda kafam karıştı yaaa :eek:

2. 4 Kasım 2007
  3. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    bazı doktorlar karından bazıları ise alttan bakıyorlar.mesala ben geçen pazartesi gittim doktora ve adetimin 2. günüydü.yani tam kanamanın yoğun olduğu günümde ve alttan baktım.nasıl yani??nasıl baktıracam ben şimdi derken hemşireler çok yardımcı oldu..saolsunlar...

4. 4 Kasım 2007
  5. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende baktırdım ama 4. gün gel falan demedi.içerden ultrasonla baktı.elle muayenede ediyorlar.acaba seninki hangisi.bazılarıda karında bakıyor..ben regl değildim ama.

6. 4 Kasım 2007
  7. zehra81

zehra81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    [FONT-SIZE=26]DENEME

8. 4 Kasım 2007
  9. <yumyum>

<yumyum> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saolun arkadaşlar cvp verdiğiniz için ii oldu ya benimde kafama takılıyodu yaa nasıl diye meğer oluyomuş bilmiyom ama söylerim karın bölgesinden bakar kist bu görünür herhalde varsa

10. 4 Kasım 2007
  11. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Canım adetliyken alttan bakılır ve kistler alttan daha iyi görünürler.Çünkü ben geçen hafta gittim üstten baktı doktor kist yok dedi.2 gün sonra kendi doktoruma gittim alttan baktı ve adetimin 2. günüydü.Kist var ama küçülmekte dedi.Alttan baksa daha iyi olur bence.Doktorun işine karışmamak lazım.O alttan dediyse bi bildiği vardır.
    aşılamadanda korkma çok kolay bir işlem.Yine konuşuruz sormak istediklerini sorarsın.Geçmiş olsun.

12. 4 Kasım 2007
  13. <yumyum>

<yumyum> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok saolun allah razı olsun arkadaşım iyiki varsınız dediğn doğru canm en iyisi krışmamak haklısın baktıracaz artıka.s.

14. 4 Kasım 2007
  15. BenSevdaguL

BenSevdaguL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dr.lar kist vb. hastalıklara daha önceden müdahale edebilmek için adetin 2.3. ve 4. günlerinde alttan usg ile bakarlar.bazı testleri isterler.Bu da tedavi sırasında başka sıkıntıların ortaya çıkmasını engellemek amacıyla.onun için dr.un sana kaçıncı gün gel dediyse o zaman git.Umarım başarıyla atlatırsın.

16. 4 Kasım 2007
  17. <yumyum>

<yumyum> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saol arkadaşım inş