bilenler bir bakabilir mi?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve cogito tarafından 10 Ekim 2010 başlatılmıştır.

10 Ekim 2010
    Konu Sahibi : cogito
  1. cogito

cogito Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba geçenlerde bir konu açmıştım. cinsel ilişkiden sonra kasıklarımda ağrı olduğuna dair, şimdiki sorum şu kasıklarımdaki ağrı artık devamlı olmaya başladı çok şiddetli değil ama yine de rahatsız oluyorum. doktora bu perşembe gideceğim cep telefonu da yok o yüzden arayamıyor o yüzden deneyimli arkadaşlara sorayım dedim. bu arada 31. haftamı bugün bitiriyorum. son aylara, haftalara doğru bu kasık ağrıları normal mi bu hafta 32. haftanın sonu itibariyle çalışabilir raporu alacaktım bu şartlarda doktor bana rapor verir mi acaba? cevaplarınız bekliyorum. şimdiden sağolun

2. 10 Ekim 2010
  3. aysegul

aysegul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    8. aya girmişsin bence ilişkilerini doğum sonrasına ertele. belki bu yüzdendir. :)

4. 10 Ekim 2010
  5. PleaseTryAgainLater

PleaseTryAgainLater oglumm - kizimm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    son aylarda kasık ağrısı çok normal..ama düzenli aralıklarla gelmediği sürece...sancı anlamında yani..aslında en kısa zamanda dr.unuzla görüşmeniz daha sağlıklı olur..

6. 10 Ekim 2010
  7. farbetter

farbetter Canımın İçi.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    her iki arkadasımında yorumuna katılıyorum:)

8. 11 Ekim 2010
  9. durunun_annesi

durunun_annesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    en iyisi doktora sormak bencede

10. 11 Ekim 2010
  11. mimix

mimix Kizim Rabbime Emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    doktora sor tabi ama bencede cinselk iliskiyi ertele dogum snrasina, bi iki aydan bisi olmaz =)

12. 11 Ekim 2010
  13. simten81

simten81 zarif anne olucam Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    izni doğum sonrasına aktarabilmeniz için 32. haftada çalışabilir raporu alıp çalışmanız lazım. çalışabilir raporu aldıktan sonra aldıgın tüm raporlar doğum sonrası izninden kesilir. misal çalışabilir raporu alıp sonra 2 gün felan hastalık raporu aldığınızda 2 gün doğum sonrası izninizden kesiliyor. hem çalışabilir raporu alayım hem de doktordan şu kadar gün istirahati uygun diye rapor alamıyorsunuz. rapor hakkınızı daha önce kullanabilirdiniz ama 32. haftada rapor kullanımı dediğim gibi olur.