Bilge adam yardm

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve irras_ tarafından 22 Haziran 2009 başlatılmıştır.

22 Haziran 2009
    Konu Sahibi : irras_
  1. irras_

irras_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba .. ben bilge adam hakkında bilgi almak istiyorum ..
    eşim lise mezunu böyle bir programa göndersem bitirince iş bulabilirmi rahat bir şekilde ..
    ne kadar ücretleri birde bilen varmı

2. 23 Haziran 2009
  3. ece_kaan

ece_kaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bilge adam bu konuda en iyilerinden ama yüksek bi meblası var genelde kurs bitince iş hazır oluyo ama dediğim ghibi kurs ücretibiraz tuzlu googleye yaz sana en yakın subeyle konuş gene cnm

4. 24 Haziran 2009
  5. Nukleer

Nukleer Minicik Kuzucuk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiçte hazır olmuyor iş. Verdiğiniz paraya acımaya başlıyorsunuz bir süre sonra. Daha az ücretle diğer kursları araştırın yüksek rakamlar almadanda eğitimin en iyisini veren yerler var. Ama burada kendini geliştirmesi çok önemli. Herşey değişiyor. Yazılım veya sistem ve ağ uzmanlığı kurslarına katılabilir. Şuan en çok arananlar arasında.

6. 10 Temmuz 2009
  7. almira_ada

almira_ada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    Kesinlikle katılıyorum, Dünyanın parasını veriyorsunuz, sizi görüşmeye yolladıkları bazı yerler çok enteresan olabiliyor, o zamanki kurs arkadaslarımdan da dinlemiştim.
    Verdiğiniz paraya göre ilgi görmüyorsunuz ne kurs sırasında ne de sonrasında.
    Daha uygun fiyata aynı eğitim içeriğini araştırın,bulabilirsiniz.

8. 10 Temmuz 2009
  9. Asmera

Asmera berranin çöplüğü Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende pek tavsiye etmiyorum gecen sene bende grafik için düşünüyordum ama 4.500 tl çok geldi ve ark var ordan mezun olan şuan çok alakasız bi işle ugraşıyor çok kaliteli bi eğitim anlayışlrı olabilir ama birazda kişiye bağlı başarısoft ve bilgi eğitim teknolojilerinede bi bak derim o kadar para vermeye değmez ..

10. 11 Temmuz 2009
  11. BolSekerli

BolSekerli ((B&M)) Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    Bilge Adam'ın bence sadece adı var. Başarı Soft bu alanda en iyilerden birisi. Daha önce Grafik Eğitimi aldığım için geniş bir araştırma yapmıştım.

12. 12 Temmuz 2009
  13. systmc

systmc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Eşine bağlı birşey bilge adamda kaliteli hocalarda var microsoft ürünlerini kullanıyolar. Yazılım uzmanlığını bitirirse hemen iş bulamıyabilir ama kendini geliştirmesi lazım yazılımda mesleki ingilizce çok önemli ve kendini geliştiren insanlar aranıyor. Eşiniz yazılım işini sevmeden yapamaz o yüzden hem paranıza yazık olur. Bana sorarsanız eşiniz için başka şeyler düşünün iyi bir yerde yazılım uzmanı olabilmek içinde diplomaya bakıyorlar.

14. 15 Temmuz 2009
  15. irras_

irras_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler arkadaşlar ..
    araştırıyorum .. evde oturmakla geçmez ömür bir yerden başlamak gerek ..

16. 16 Temmuz 2009
  17. 35OZL35

35OZL35 Canım Oğlum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    tamamen arkadaşlara katılıyorum bılge adama ben gıttım web tasarıma iş filanda hazır değil bırde pahalı sadece adı var benım merak sardığım yorktrade var dış ticaret ile alakalı ama gıdemıyoum cocuğum oldugu ıcın hem ıs sözü de verıyolar tavsıye ederım

18. 17 Temmuz 2009
  19. pelindemirci

pelindemirci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle önermiyorum ..eğitim çok zayıf paranın karşılığını asla ama asla alamıyorsun..

iş güvencisi evet var ama sana önerdikleri firmaların verdiği maaş yol paranı karşılamıyor... :kızgın:

sana tavsiyem eşin lise mezunuymuş özel güvenlik eğitimi veren kurslar var silahlı ve silahsız eğitim.. silahlı 700 ytl filan silahsızda 250-350 arası bişey kurs fiyatı eşin böyle bir kursa yazılıp 4 hafta gibi kısa bir sürede sertifikasını alsa güzel bir işe girebilir. çünkü güvenlik işi gerçekten güzel ve iyi maaş veriyorlar yan haklar olarak da hemen hemen hepsi ssk, agi ,yol, yemek ,ücretini karşılıyor maaşta en düşün 750 ytl bence bunu bi düşünün derim

Son düzenleme: 17 Temmuz 2009