BİLGE HASTANESİ'nde Jin.Op.Dr. Eylem Yıldırım'a gidenler varmı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve CLeOpaTRa tarafından 2 Ekim 2009 başlatılmıştır.

2 Ekim 2009
    Konu Sahibi : CLeOpaTRa
  1. CLeOpaTRa

CLeOpaTRa Mina ile Yasir'in Annesi Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar ben iyi bir kadın doğum uzmanı dr arıyorum.. fisfisfis bana Jin.Op.Dr. Eylem YILDIRIM'ı önerdiler.. bi arkadaşım ona qitmiş hatta doğumunu onda yapmış çok memnun kalmış .. peki sizden eylem yıldırıma qidenler varmı:uhm: sizce nasıl bir doktor:uhm: yorumlarınız benim için çok önemli .. şimdiden teşekkür ederim..:1hug:

2. 7 Ekim 2009
  3. nobility

nobility Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben yorumumu diğer başlıkta yazdım bakabilirsin.(yıldıztabya bilge hastanesi konusunda) doktorun o anki ruh hali bence çok etkiliyor, kimisi çok beğeniyor tavsiye ediyor, sen de gidiyosun iyiymiş diye, ağzının payını alıp geliyosun benim gibi :bbo:

4. 7 Ekim 2009
  5. CLeOpaTRa

CLeOpaTRa Mina ile Yasir'in Annesi Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ben dün qittim canım çok beğendim doktoru benim 2 arkadaşımda o bayanda doğum yapmış ve çok memnun kalmışlar bende doğumumu eylem hanımda yapmayı düşünüyorum inşallah nasip olursa =)

6. 25 Aralık 2011
  7. pappatyam

pappatyam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bu kadar negatif bir doktor olmaz. bu muayene'ye gittim 21 haftalık hamileyim neredeyse sözleri ile beni öldürdü. Hala şoktayım. Bu kadına gidecek arkadaşlar bir kere daha düşünsün derim.

8. 6 Şubat 2012
  9. pasaklikontes

pasaklikontes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Benimde doktorum Eylem hanım. Artık Medicana Hastanesinde görev yapmakta. Kendisi çok iyi bir doktor, ilk doktorum farklıydı onu bırakıp Eylem hanıma devam etmeye başladım. Kendisi son derece güler yüzlü, anlatımı ve konuşmasıyla beni son derece rahatlatmıştır her zaman. Çok memnunum kendisinden işini çok iyi yapıyor bence.

10. 29 Ekim 2012
  11. beyazsea

beyazsea Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhaba ,doktorundan hala memnun musun ?

12. 21 Şubat 2013
  13. cese

cese Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    walla etrafımızda bir çok insan doktordan çok fazla memnun diye annem gitmişti bir kere genel kontrol için menepoz için falandı..
    sadece alttan muayene edip rahim kanserisin sen demişti. hiçbir tahlil falan yapmamıştı. tabi hemen başka hastaneye gidip öyle birşey olmadığını öğrenmiştik.

14. 21 Mayıs 2013
  15. BambiLi

BambiLi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    43
    Eylem hanım gayet ilgili bir doktor. 5 aylık hamileyim daha önce echomar ataköy hastanesine gidiyordum ilgi filan hiçbişey yok. Eylem hanım gerek güler yüzlü oluşu gerek ilgisi insanı çok rahatlatıyor. Test sonuclarım tehlikeli olduğu halde moralimi hiç düşürmedi. Diğer doktorlarla sonucumu söylediğimde verdikleri tepki baya ağlatmıştı. Bilmiyorum bence kesinlikle iyi bir doktor. Kasıntı bir yapısı yok sizle ilgilenirken aman hemen bakayım gitsin modunda değil. Siz sormadan bir çok açıklamayıda yapıyor ağzından zorla laf almıosun malum bazı doktorlara 2 soru sorunca resmen dövmedikleri kalıyor.Ben kesinlikle tavsiye ederim şuanda Bahçeşehir Medicana hastanesinde.

16. 18 Mart 2014
  17. BambiLi

BambiLi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    43
    Şükür doğumumuda Eylem hanım yaptı herşey çok iyiydi çok memnun kaldım..Eylem hanım tavsiye edebileceğim en iyi kadın doğum doktoru diyebilirim.

18. 27 Haziran 2014
  19. starsasha

starsasha Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    eylem hanım şu anda nerde görev yapıyor medicanada değil