bilgetürk bilen'e ameliyat olup memnun kalmayan var mı?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve NXIXLXSXAH tarafından 27 Eylül 2010 başlatılmıştır.

27 Eylül 2010
    Konu Sahibi : NXIXLXSXAH
  1. NXIXLXSXAH

NXIXLXSXAH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bu durumda olan varsa lütfen sebepleriyle birlikte yazsın.iki haftaya kadar bende bilge beye ameliyat olmayı düşünüyorum.ama çok korkuyorum daha kötü bir sonuç çıkar diye.benim ablam bursada bi dr a ameliyat oldu.bandajı ilk açıldığında süperdi ön kısmını daraltmıştı yandan zaten kemeri yoktu ama yandanda hafif törpülemişti çok hoş görünüyordu fakat iki hafta kadar sonra burnunun ucu düştü ve üst kısımda ameliyat öncesinde dahi olmayan bi kemik ortaya çıktı.şimdi zavallı kız bi daha para biriktirmeye başladı..bu durumu yaşamak istemiyorum o nedenle lütfen bana destek olun yardımlarınızı bekliyorum.çook istiyorum ama bi o kadar da korkuyorum bu ameliyattan malesef..

2. 27 Eylül 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ben kendi adıma memnunum canımm..en azından bi kemer yada çökme oluşmadııı.. oldugu günki gibi kulanıyorum şuanda sadece şişleirn yok tek fark o:)

4. 28 Eylül 2010
  5. ada_86

ada_86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Çok Memnunum.Henüz 40günlüğüm:),yani şişlerim var;fakat buna rağmen memnunum,bazen kuruntu yapmıyo değilim;ama bu kuruntum şişliklerden kaynaklanan şeyler.Şişlikler inince çok daha iyi olacak.Şuan"iyiki de olmuşum" diyorum.Bilge Bey hem insani hemde mesleki anlamda mükemmel biri.

6. 28 Eylül 2010
  7. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bilge Bey'e gitmediği için pişman olan var olmazmı :)
    maşallah cidden çok başarılı bir doktor
    şuana kadarda hiiç kötü sonucunu görmedim

8. 28 Eylül 2010
  9. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ya pişman olma yaaaaaaaa senin burnuşunda güzel:):)

10. 28 Eylül 2010
  11. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

12. 29 Eylül 2010
  13. termessos

termessos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    63
    hahh ben de şu konuyu soracaktım.
    ameliyat olalı mı 40. gün yoksa son alçılardan da kurtulduktan sonramı saymaya başladın
    şu sebeptendir ki soruşum : albümlere bakarken 8. gün , 11. gün resimlerini koymuşlar arkadaşlar muhteşem burunlar.. maşallah.. yanlız şöyle bir durum var ben o 8.gün fotolarına bakarken ben de 8. günümdeydim ve kocccccaaaman bir alçı suratımın ortasındaydı..
    başlangıcı ne alıyoruz çetereyi atarken??

14. 29 Eylül 2010
  15. ILGIMTUANA

ILGIMTUANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de merak ediyom memnun olmayan var mı gerçekten ?

16. 29 Eylül 2010
  17. ada_86

ada_86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayy vallahi bende anlam veremezdim 11.günüm diyip ameliyat eseri olmayan arkadaşların güzel resimlerine bakarken;ama ben 40.gün derken ameliyatımın 40.gününden bahsediyordum.Diğer arkadaşlarında ameliyatı milat olarak almaları gerekir bana göre;ama biliyorum neyi kastediolar esasında:)
    Benim 3.gün bez tamponlar alındı,6.gün dikişlerim alındı ve ilk alçım çıktı,yeni alçı takıldı.12.gün son alçımda çıktı,plastik tamponlarda alındı ve grip gibi çıkan sesim düzelmişti böylece:) ve bandaj yapıştırılmıştu burnuma.16.günün geceside banyo yapıp bandajlarımı çıkartmış,ilk anda şok olmuş,banyodan çıkmak istememiştim;ama 24saat sonra çok beğenmeye başlamıştm:) 21.günümde bayramın 1.günüydü.Morluklarıme göz kızarıklığım vardı ameliyata dair ve birazda şişlik tabi;ama moral olarak çok iyiydim:) Albümde 21günlük resmim var:)
    Termassos herşey yolunda,iyiymişsin Canım.Neyse atlattın çok şükür bize göre nisbeten ağır geçirsende.ÇOK BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN.Herşey istediğin şekilde olsun inşllh.
    Mutlu gülen yüzünle çekildiğin resimleri bekliyoruz.HOŞÇA KAL

18. 30 Eylül 2010
  19. Coldplay

Coldplay Nevermind Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Bu forumdan anladığımız kadarıyla gerçekten başarılı bir doktor.Evet.
    Yaptığı burunlar fazlasıyla feminen.,Yüzü kibarlaştırıyor,masumlaştırıyor bir o kadar da çekici yapıyor..Bir kadın daha ne ister ki? :KK66: