bilgetürkbilen'e gidiyorum

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve skyeed tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : skyeed
  1. skyeed

skyeed Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar en sonunda görüstüm doktorla gün aldım 30 eylül ameliyat günü.doktor cok güzel konustu benimle .hastaneyi aradım ilk önce terslediler gün vermediler yok gelceksin önce muayene olcaksın sonra gün vercez falan sonra asilem numarayı vermisti aradım doktoru dedim iki arkdasım sizde rinoplasti oldu cok memnunlar içimden kac iki diyorum tabi.bende size gelemk istiyorum istanbuldayım 1 yasında bebişim var anca 3 4 gün ayrı kalabilirim falan hemen santrali aradı adımı verdi aradım dedim su tarih olsun verdiler inanamıyorum hala içim kıpır kıpır adada simdi ameliyattan cıkmıs yatıyodur off offf.
    biletimi bile aldım kızlar sabah ilk ucak hemen inince gitcem hastaneye vıınn muayene olcam ertesi günde ameliyat adayı cok merak ediyorum nası gecti girse bi nete.
    hepinize tesekkür ederim nem ve asilem özellikle sizin sayenizde tam karar verdim.

Son düzenleme: 19 Ağustos 2010
  2. 19 Ağustos 2010
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmmmm sendemi gelcen malatyayaaaaaaaaaaaaaaaa yuppiiiiiiii:)valla bu siteye ilk üye olduguma tabi burun topiki sayesinde üye olmuştum..bilge türk bilen diyince o da kim diyorlardı:)vallaaaaa benim doktora amllyt olunmasının bana hiç bi faydası yok ama çok hoşuma gidiyor seviniyorummmm..çünküüü çok memnun kaldım ve gidenlerde memnun kalsın istiyorum..umarımmm istediginden dahdaha güzle bi burnun olurrr:)şimdiden hayırlıı olsun cnm:)aklında hiçsoru işareti kalmasın:)

4. 20 Ağustos 2010
  5. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hadi hayirli olsuuun..
    Bi de Bilge bey'e gitmek isteyen ama gidemeyen kesim var (sekil-a ben) :))
    Emin ellerdesin nem'den allah razi olsun ne kadar cok insana yardimci oldu keza asilem de oyle :)) bak iste reklam boyle olur bilge bey'e bravo cook basarili biri gercekten
    Simdiden gecmis olsun canim minigi de operim o minik burnundan :KK3:

6. 20 Ağustos 2010
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    laracloft cnmm sneinkide süper olduuuu bandajlı halin bile çok güzle:)nezman çıkcak ksı bandajın bekli,yorummm yeni resimmm :)

8. 20 Ağustos 2010
  9. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nem'cim bandajimi kendim cikardim bi an once sisiyosa sissin iniyosa insin diye ama daha yassi duruyo 3-4 gun sonra koycam fotolari..
    Veeeeeeee sanirim dualarim kabul olduuuu senin ve ebruli sultan'in burunlarina benziyoooo :)))) insallah boyle sorunsuz sekilde iner ve bu macera da burda biter :)))

10. 20 Ağustos 2010
  11. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm zaten yandan ebruli sultan sandım inan seni ilk profilden görüncee çok benzioduuu:)yaaaaaaaaaaa reism ekle noluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:)çatlarım ha meraktan yazık bana:)

12. 20 Ağustos 2010
  13. Heidi

Heidi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canim ben bile heyecanlandim okuyunca.ins sorunsuz olur ve biter darisida tumm isteyenlerin basinaaakaydirigubbakcemile3

14. 20 Ağustos 2010
  15. skyeed

skyeed Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben nasıl bi burun istediğimi bilmiyorum aslına bakarsanız söyle böyle yada sunnu bunun gibi diyebilceğim bi şekil yok doktor nasıl uygun görürse öyle yapsın zaten bilgetürk bilenin o olayını sevdim ben tam bana göre kararsız insanlar için biçilmiş kaftan doktoru :) kafasına göre yüzüme yakısanı yapsın .
    bence de doktor bey acaba burdaki konusmaları okuyomudur

16. 20 Ağustos 2010
  17. Heidi

Heidi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ya nemin burnunu gordukten sonra kafam cok karisti bendemi bilge beye olsam ne???

18. 20 Ağustos 2010
  19. edabb

edabb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    skyeed bende İstanbuldayım. 24 eylül gibi bilge beye olmayı düşünüyorum, seni arkadaş olarak ekledim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.