Bilgilendirirseniz ok sevinirim

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve sedans tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : sedans
  1. sedans

sedans Guest

mrb herkesee bn burun estetiği olmayı düşünüyorum ankarada yaşıyorum o nedenle ankarada olmak istiyorum ve araştırdığım kadarıyla nebil bozdoğan bu konuda iyiyimiş.. onu tavsiye eden etmeyen kişiler bni bilgilendirirseniz çok sevinirim...

2. 18 Ağustos 2009
  3. s.o.s.

s.o.s. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam ben nebil beyle görüştüm ve tereddütsüz ona karar verdim bir ay sonra ameliyatım var. bence görüş

4. 19 Ağustos 2009
  5. EU2

EU2 Guest

ücreti ne kadar peki arkadaşlar

6. 25 Ağustos 2009
  7. sedans

sedans Guest

yaa bn ankarada olduğum için ankaradaki doktorları araştırdım ancak bana istanbulda serhat tuncer diye bir doktoruda önerdiler bilemiyorum...?? nolur ankarada burun estwetiği yaptıranlarr cwp yazsınn karar vermek çok zormuşş..???????

8. 25 Ağustos 2009
  9. Karamel

Karamel yuvama yeni nefes geliyor Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ben istanbulda fuat yüksele oldum,ankarada olsaydım seçimim selahattin özmen olurdu
    bir araştır bence

10. 26 Ağustos 2009
  11. sedans

sedans Guest

teşekkürlerr karamel nebil bozdoğan hakkında cok ii şeler duyuorum burda forumda ona karar wercem gibi ama selahhattin özmeni bide onepte hıfzı bey die biri warmış onlarada baya ii şeler söölenio.. hatta hıfzı beyi istanbuldan onur erol yetiştirmiş falan denio- hani şu ünlülerin estetikcısı- ama gecenlerde gazetede okudum onur erolun merkezinde asistanı bi kadının burun amelıyatını yapmış ve kadının burnu baya kötü olmuş hatta kocasıyla boşanma noktasına gelmişler falan yazıodu.. yani karar wermek amelıyattan daada zormuşş.. ufffffffff?????????????

12. 26 Ağustos 2009
  13. Karamel

Karamel yuvama yeni nefes geliyor Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    evet karar vermek çok zor bir aşama
    selahattin bey ücret olarakta çok uygun,burdan bir kaç kişinin burnunu yapmıştı görünce çok beğenmiştim ama tabi yüzyüze hiç görüşmedim sadece telefonla
    hakkında hayırlısı olsun inşallah

14. 11 Temmuz 2013
  15. pandorina

pandorina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    25 mesajımı doldurmak için atıyorum kusura bakmayın:18: