Bilgilerinizi bekliyorm

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve gamze-su tarafından 7 Ocak 2009 başlatılmıştır.

7 Ocak 2009
    Konu Sahibi : gamze-su
  1. gamze-su

gamze-su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar merhaba ben burada konu açmaktaki sebebim bilen arkadaşlar tanır kasım ayında tüp bebek yaptırdım 6 aralık hem reğli günüm hemde test günümdü ama maalesef ben test günü adet oldum sonucumda 0.100 çıkmıştı dr hiç gebelik olmamış dedi ve ben bu ay 3 ocakta adet olmam gerekirken halen olmadım ve dr aradım aldığın ilaçlardan olabilir dedi sizdede böyle bir şey yaşayan varmı ben normal adet olduysam gebelik hiç olmamışsa vede 3 denememde başıma böyle birşey gelmemişse acaba hamile olabilirmiyim dr bekle 1hafta 10 gün olmazsan gel bakalım dedi bilgilendirmenizi istiyorum arkadaşlar teşekkürler

2. 7 Ocak 2009
  3. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum bende kasımda yaptırdım 10 aralık test günü sonucum 29.74 dü doktorum tutunmaya çalışıyor dedi ama akşam üzeri kanamam başladı ve sonuç üzücü tabiii fakaf bu pazartesi akşam üzeri kahverengi lekem geldi dünde aynen ama bugün yok şimdi dr. arayacagım bakalım ne diyecek lütfen bu konuda bilgisi olan arkadaşlar sizleri bekliyoruzfisfisfis

4. 7 Ocak 2009
  5. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    çok geçmiş olsun canım ......
    benim ilk denememden sonra reglim 1 hafta felan sonra geldi , 2. denemede sonucu aldıktan sonraki gündü galiba , 3. denememde test günümden önce geldi . 4. denmemde yine test günümden 1 gün önce geldi ama Allaha şükür bu kez test sonucuma göre hamileydim .. diğer test sonuçlarım ise 0.001 olmuştu .. eğer 1 hafta geçmesine rağmen gelmiyorsa regl ,i dr. ialç veriyor . benimki de gelmeseydi ilk denemde , dr. bana da ilaç verecekti ..
    inşallah bir sonraki denemende alırsın o güzel sonucu yada kim bilir tedaviye bile gerek kalmaz ... inşallah ....

6. 7 Ocak 2009
  7. gamze-su

gamze-su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben tedaviden sonra zaten adet gördüm hemde adet günümde oldu dr zaten hiç gebelik olmamış dedi zamanında adet gördüm yani daha sonra hesapladık benim yumurtlama günüm 15-20 aralık arasıydı 27 sinde ara kahverengi lekem oldu 2 gün hatta eşim adet olcaksın dedi ama olmadı adet günümde 3 ocaktı bekliyoruz bakalım inşallah bir süpriz olur diye hayırlısı