Bilgili arkadaşlara

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve minikcadimm83 tarafından 16 Kasım 2008 başlatılmıştır.

16 Kasım 2008
    Konu Sahibi : minikcadimm83
  1. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaşlar,ben 4aylık evliyim.eşim ve ben şuaralar çocuk istemiyorus.ama bazı duyumlar aldım,korunursanız sonradan çocuk olma şansı azalıyomuş,böyle bişe varmı?ama ben değil eşim korunyo.çok korkuyorum yeni evli olmasam şimdi yaparım çocuk..:nazar:

2. 16 Kasım 2008
  3. Elis

Elis Guest

esin korunuyosa problem yok bence.....ama sen korunuyosan hap yada herangi bi ilac yontemiyle onun hamileligi geciktirme olasiligi oldugunu biliyorum....
    gerci herkesde ayni olmuyo ama...
    mesela benim arkadasim korunmustu 2 sene ama simdide istedikleri halde olmuyo ,,,,,,,,,
    dedigim gibi ama herkesde ayni olmaz..........

4. 16 Kasım 2008
  5. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    eger sen korunmuyorsan korkmana gerek yok..hap kullanan kadinlarda bezen yan etki olarak yumurtalik kücülmesi oluyo hapi biraktiktan birsüre sonra ancak hamile kalabiliolar ama eger esin korunuosa sorun yok.hic takma kafana..yinede bütün hormon testlerini yaptir... eger belki bir priblem vardir.erken ögrenmis olursun

6. 16 Kasım 2008
  7. divinity

divinity ♥ömründe boyun gibi uzun olsun uzun adam♥ Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    213
    benim görümce 7 sene bu yöntemle korundu
    çocuğa karar verdi ve hemen hamile kaldı ama onda hiç problem yoktu her bünye bir olmayabilir