bilginize ihtiyacım var...

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve sevdicicegim tarafından 29 Mart 2009 başlatılmıştır.

29 Mart 2009
    Konu Sahibi : sevdicicegim
  1. sevdicicegim

sevdicicegim ANNEYİM MUTLUYUM :) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaşlar
    ben 3 aydır bebek için uğraşıyorum adet olmama 6 gün kaldı bikaç gün öncesine kadar adet belrtilerim vardı karnım ağrıyodu göğüslerime el sürülmüyodu şimdi çok az acı var ama Adet olmadım akıntımda yok illa akıntı olması şartmı??kafam çok karışık günüm gelmediği için testte yapamıyorum şuanda sadece adet günlerimde karnım şişer o var sadece akıntı olması lazım diolar ama bende hiç akıntı yok olması şartmı bilen arkadaşlar bana yardımcı olabilirlermi şimdiden teşekkürler a.s.
    İNŞALLAH BİZDE BİRGÜN ANNE OLURUZ ALLAH İSTEYEN HERKESE VERSİN:ecrin_bebek::CüvCüv:

2. 29 Mart 2009
  3. ifsumnadial

ifsumnadial Rütbem Yok:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    canim belirtiler genelde yumurtlamadan sonra hemen gösterirmis kendini bende bilmiyorum ama bu ay benimde senin gibi gögüslerimi elleyecek durumda degil uclari fena halde aciyo benim adetim gecti 3 4 gün öncesine kadar adet olacakmisim gibi sancilarim vardi ama gecti akinti olayina gelince benim 2 hafta önce cok yogun bir akintim vardi hic böyle olmamisti sürekli camasir degistirmem gerekiyordu ama oda gecti yani herkeste ayni seyler olacak diye bisey yok ama gögüs agrisi bazen basli basina bir belirti olabiliyo ben hamilemiyim bilmiyorum ama pazartesi ögrenicem allah nasip ederse.bence sende adet gününün gelmesini bekle eger gelmezse bir kac gün sonra test yap derim simdiden bisey söylemek cok zor tabiki ama sunu diyebilirim bende ilk gögüs agrisiyla süpheye kapildim ardindan akinti oldu sonra kasik agrisi ve gaz suan hic biri yok gögüs agrisi haricinde:==))))))p.tesi günü sana daha genis bilgi verebilirim eger hamileysem degilsem benim dediklerimi aldirma günün gecsin test yap:))))) hersey gönlünce olsun canim

4. 29 Mart 2009
  5. sevdicicegim

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    çooook teşekkür ederim...
    inşallah hamilsindir mutlaka haberlerini bekliyorum canım.
    çok zor beklemek yaaa...
    boşuna ümitleniyorumdur belkide daha 6 günüm var:nazar:

6. 29 Mart 2009
  7. nehiriver

nehiriver 09 10 09 saat 9 05 :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah hamilesindir canım daha gününe var ama ben günüme daha 4 gün varken meraktan ypmıştım ve silikte olsa çıkmıştı :) kimbilir belki sende de çıkar akıntıya gelince ben hiç hatırlamıyorum akıntım olduğunu

8. 29 Mart 2009
  9. sevdicicegim

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    kimse yok galiba cevap verecek:çok üzgünüm:
    cevap veren arkadaşlara çok teşşekkür ederima.s.

10. 29 Mart 2009
  11. nehiriver

nehiriver 09 10 09 saat 9 05 :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146

daha fazla yardımcı olmak isterdim ama elimden gelen bu

12. 29 Mart 2009
  13. gxixdacxix elif

gxixdacxix elif hepgüldürmek isterim seni Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben adetime 3 gün kala yaptım çıktı..bekleme bence biran önce yaptır test..hayırlısı olsun...aralık annelerine bekliyoruuuuuummm.....

Son düzenleme: 29 Mart 2009
  14. 29 Mart 2009
  15. gxixdacxix elif

gxixdacxix elif hepgüldürmek isterim seni Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim..zaten muhtemelen geçen hafta yumurltladın..eğer döllenme olduysa 3 gün sonra bile kanda belli oluyor..benim ilaç kullanmam gerekiyordu 3 gün önce yaptırdım..eğer için rahat etmeyecekse bekleyemiyceksen kan tahlili yaptırabilirsin.evde test pek kesin olmuyor bence..
    hayırlısı olsun..inşallah sen de gelirsin aralık annelerine..

16. 29 Mart 2009
  17. beyazgelincikk

beyazgelincikk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım aynı senın durumunu yaşıyorum 3 aydır gebe kalma umuduyla geçiyorum zamanımı ve adetime 5gün var dün yerımden hiç kalkamadım kasık ağrısından ama adet sancısına pek benzemıyodu affedersın ama alt tarafımdüşcekmiş gibi bi agrı vardı gögüslerim pek belırtı yok akımtım vardı ama son 3 gündür yok bende merakla beklıyorum tek güvendıgım yumurtlama günlerimde şiddetli sol kasık ağrısı çektım inş. bu ay hepimizin yüzü güler sevgıler sonucu bildir :)

18. 29 Mart 2009
  19. irras_

irras_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    geldimi kırmızılar ?

gelmediyse sakın stres yapma diyebilirim sana ..
    stres bile regl geçiktirebilir ..

hem bu saydıgın şikayerler daha başka bir şeyden olabilir .. bebek olmayabilir sebebi doktora görün bence ..

biraz daha bekle veya ..

reglın düzensizliği bir çokşeye işaret olabilir.