Bilgisi olan varmı?!!!?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve xxnilxx tarafından 29 Haziran 2008 başlatılmıştır.

29 Haziran 2008
    Konu Sahibi : xxnilxx
  1. xxnilxx

xxnilxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Yaklaşık 5 yıldır cylo prognova kullanıyorum ama son iki aydır adet göremiyorum buradaki doktor imkansız dedi bu hapı cocuga versen o bile adet görür dedi bana ama sorunumu çözemedi histeroskopi önerdi...(ancak o da yok burada) acaba hamilemiyim diye test yaptık hiç bişey yok neden böyle olur daha önce böyle durum yaşayan varmı sizlerle paylaşmak istedim çünki şu an bulunduğum yerde Güvenebileceğim hastane ve tecrübeli doktor yok ancak 1 ay sonra tayin zamanı gidebilirim :bbo:senağlama senağlama senağlama senağlama

2. 29 Haziran 2008
  3. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ah canım benim ya.skın böle şeleri kafana takma bende pko hastasıyım ve kullanmadığım doğum kontrol hapı kalmadı.her d.kont hapı her kadında aynı etkiyi göstermiyor.o dr un nekadar patavatsız biriymiş.kınıyorum onu.bence hemen dr unu değiştatlım bende adet olmaıyodum.okadfar .ok hap kullandımki ama bak aslında senin kullandıığn hap ii bi hap ama dr unu hemen değiş.belki yasmin belki diane belkide başka bi ilaç verecektir sana.sitresede bağlı olabilir hastalanamıuyışın.

4. 30 Haziran 2008
  5. xxnilxx

xxnilxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    tşk ederim evet zaten doktor bana güven vermemişti sırf mecburiyetten imkansızlıktan gittim en azından bir kaç tahlilimi yaptırmak içindi bana deseydiki stresten filan tmm derdim ama onuda demediki