Bilgisi olan varsa yardım lütfen....

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve EU3 tarafından 17 Kasım 2008 başlatılmıştır.

    17 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

    EU3 Guest

    kızlar gecen günlerde yazmıştım dişeti rahatsızlıgım ve kist vardı .doktor dişimi önce temizledikten sonra antibiyotik gargara ve agrı kesici verdi iltihabın gecmesi için..dişlerim bembeyazdı ama ben bu gargarayı v.s kullandıktan sonra dişlerim kahverengi bir renk aldı dişlerimin arasına kadar renk degişimi oldu ..fırcalasamda diş ipiyle temizlesemde gecmiyor. tekrar kontrole gidecegim güne kadar böylemi dolaşacagım ve ayrıca ya bu renk hiç geçmezse :çok üzgünüm:
     
  2. 17 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  3. bicirkiz

    bicirkiz Canıma can katan canımsın... Üye

    Katılım:
    24 Nisan 2008
    Mesajlar:
    1.432
    Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım kullandığın ilacın yan etkilerde var mı böyle bir durum? yada doktorunla görüşmen en iyi fikir bence..buradan ne kadar yardım edebiliriz ki..umarım kalıcı bir durum oluşmaz.geçmiş olsun.
     
  4. 17 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  5. nemida

    nemida Popüler Üye Üye

    Katılım:
    18 Mart 2008
    Mesajlar:
    1.308
    Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim bildiğim antibiotikler dişlerde renk değişimlerine sebep olabiliyor. Ama kalıcı olur mu olmaz mı onu bilmiyorum. Gerçi zannetmem bu devirde kalıcı yan etkisi olan bir ilaç kolay kolay izin alamaz gibi geliyor bana. Prospektüsüne bir bak derim.
    Senin kullandığın gargara şeklinde bile olsa o da antibiyotik bence doktoruna danış.