bilgisi olan yardım etsin kafa ölçümümüz 2 hafta geride çıktı çok kötüyüm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve g_destina tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

15 Eylül 2010
    Konu Sahibi : g_destina
  1. g_destina

g_destina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar merhaba dün doktora gittim en sonda 2 hafta önce gitmiştim şuanda 35 haftalığım ama kafa ölçümümüz iki hafta öncesiyle aynı çıktı dr kafana takma olabiliyo dedi ama takmamak mümkünmü çok canım sıkıldı neyapacamıda bilemiyorum yardım edin bana nolurrrr .:KK43:(

2. 15 Eylül 2010
  3. GizemAkyuz

GizemAkyuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Ben ölçümlerin 2 hafta önde veya geride çıkmasının normal bir şey olduğunu okumuştum. Eğer 2 haftadan fazla bir oynama olursa önemsemek gerekiyormuş. Bütün ölçümler için geçerli bu. Sonuçta ultrason aslında hiçbir şeyi %100 bir netlikle ölçemiyor, 2 haftalık bir oynama payı var diye biliyorum. 2 hafta önde de olabilir ölçümler, 2 hafta geride de. Bu kadarı "normal" kabul ediliyor. 2 haftadan faza bir sapma olursa telaşa kapılmalıymışız yani :) İçin biraz olsun rahatlamıştır umarım. Kalbini ferah tut bence... Sağlıkla kavuş inşallah bebeğine...

4. 15 Eylül 2010
  5. hogatoee

hogatoee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Ultrasonu çok fazla önemseme. Benim bebeğime de doğuma girdiğimde 30 haftalıkken 25 haftalık büyüklükte dediler. Doğduğunda 28 haftalık bebek ölçülerindeydi.

6. 20 Eylül 2010
  7. g_destina

g_destina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    çok teşekkür ederim beni gerçekten rahatlattınız bugünde dr tekrar gittim dr umda endişeli olduğumu görünce 2 hafta geride olmasının gerçekten üzerinde durmamam gerektiğini söyledi...:)