bilimin açıklayamadığı 36 keşif

Konusu 'Bilim ve Teknik' forumundadır ve esennil tarafından 12 Nisan 2008 başlatılmıştır.

12 Nisan 2008
    Konu Sahibi : esennil
  1. esennil

esennil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  2. 12 Nisan 2008
  3. esennil

esennil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok çarpıcı kalıntılar var,ya uzaylılar dünyamıza çok uzun yıllar önce gelip üstün teknolojilerini kullanmışlar,ya da zamanda yolculuk edenler var.
    bildiğimizin aksine insanlık tarihi çook daha eski ve ilk insanlar sanıldığı kadar ilkel değilmiş.
    biz çok şaşırdık umarım siz de beğenirsiniz.

4. 14 Nisan 2008
  5. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    zaten her şeyi bilim açıklayabilir diye bir şey yok ki...

6. 14 Nisan 2008
  7. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Bundan belki yüz yıl sonra, bu gün doğru bildiğimiz bazı şeylerlerin yanlış olduğu ortaya çıkacak.Geçmiş bilgilerin bazılarında şahit olduk :) Yeni araştırmalar ,yeni fosiller,yeni belgelerle doğru bildiğimiz şeyler değişebilir.
    Bu konuda gördüklerimin bazılarını, belgesel kanallarında seyretmiştim.Bazılarının açıklaması yapılmış, şuanki bilgiler ışığında.
    Bazı şeylerin kutsal kitaplarda olması da eminim bir çok kişi tarafından gözden kaçmaktadır.Mesela Kuranı Kerimde iki kavimden bahsedilir.Biri, çok iri yarı olduğu anlaşılan ve daha küçük yaratılıştaki diğer kavme üstünlük taslayan ve onlara zulüm eden ,biri küçük yaratılışlı ve zulme uğrayan kavim.
    Bir de evrende yalnız olmadığımızda yine Kutsal kitaplarda bildirilmektedir.
    Tarih ve bilimin belli bir kesim tarafından çarpıtıldığına ve bazı gerçeklerin saklandığına inanıyorum.
    Bir de bilim adamı şüphecidir,meraklıdır şimdiki bilim adamlarına bakıyorum baştan kestirip atıyorlar "yanlış","imkansız" gibi kelimeler bilim adamlarına yakışmaz.