Bilinmedik zamanda Ak benim kapm ald

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve esraa47 tarafından 19 Ekim 2009 başlatılmıştır.

19 Ekim 2009
    Konu Sahibi : esraa47
  1. esraa47

esraa47 hoşgeldin bebeğim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    2004 senesinde babamın yoğun baskısıyla ingilizce kursuna halk eğitim merkezinde kaydımı yaptırmıştım kursa gidip geliodum çok farklıydı herkesten duruşu konuşması ama hiiç kimseyle konuşmaz hatta ona soru sormaya çalışan kızları da terslerdi çok dikkatimi çekmişti 1. seviye kursumuzu bitirdiğimiz gün 10 kişi beraber çıkmıştık kurstan 2. seviye ne zaman başlar diye konuşurken msn le haberleşmeyi önerdik ver herkes birbirinin adresini aldı bende almıştım herkesi eklemiş bi onu eklememiştim o da eklememiş (benim eklemem daha doğru gelmiş). Aradan 5 ay falan geçti ben ekledim onu kursu sormak için konuştuk biraz bayağı iyi bir insandı 2.seviyeye başladık bu arada sadece arada msn de yazışıoduk ama kursta konuşmuoduk zamanla konuşmamız ilerledi hep ben bu dünyaya isteyerek gelmedim o yüzden ben evlenmicem diyip duruodu bende zaten senin gibi karşı cins düşmanı görmedim diodum...... neyse arada güzel msjlar gönderiodu tlf nundan ama mesajın sonuna üstüne alınma sadece hoşuma gitti diodu bende zaten senden böle bişi beklemiom diodum hatta ona beni isteyenleri anlatıodum bir gün hastayım diye bana çiçek getirmiş eve götürdüm annem ne bu dedi hastayım diye bi ark getirmiş dedim kızım dedi iyi birine benzio nie kabul etmion anne dedim benim öle bi düşüncem olsa bile onun yoktur annemde kimse kimseye boş yere çiçek getirmez dedi.......
    Tarih 06.10.2006 tlf num çalıo tanımıom numarayı cvp vermedim ardından msj geldi ondan diğer numaradan arıyan benim açarmısın tmm dedim....tlf da bişiler gevelio benim ondan ummadığım şeyleri söylüo kafamçokkarıştı şaşırmıştım sen beni değiştirdin ben evlenmeyi düşünmüodum bunları aklıma sen getirdin ...... işte evlenme teklifi bahsini getirdi tlf da olmaz dedim yarın yarım saatliğine dışarı gelirmisin dedi bende tamam dedim gittim ramazan olduğu içinyemekli falan değil ama çok güzel ve romantik bi evlenme teklifi aldım amaa hemen evet demedim 3 ay sonra evet dedim:kedi::asigim:.......

Not: çok uzun olduğu için nişan ve evlilik le ilgili olan kısmı daha sonra başlığın devamı olarak yazacam

Son düzenleme: 19 Ekim 2009
  2. 22 Ekim 2009
  3. Rengarenk...

Rengarenk... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    :eek: sositososito allah mesut etsin cnm.

4. 22 Ekim 2009
  5. esraa47

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    amin canım saol

6. 1 Kasım 2009
  7. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    allah mesut etsin..

8. 16 Kasım 2009
  9. sheker_kiz

sheker_kiz GöNüL YiNe DeRiN YaRaLı!! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hala gerçek aşkı bekleyen biri olarak söylüyorum ki,muhteşem

10. 17 Kasım 2009
  11. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sen msn e eklemesen hiç bişiy olmuycakmış demek.laelaelaelaelae

12. 23 Kasım 2009
  13. esraa47

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    evet canım öle olmıcakmış allah nasip ederse ona birde kanımdan canımdan bir velat verebilsem başka bişi istemiom

14. 23 Kasım 2009
  15. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben aşkımdan ölsem de ekleyemezdim. akannehir iyi yapmışsın. :)

16. 23 Kasım 2009
  17. aabeyazmelek

aabeyazmelek YA HAY YA HALIK Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    allah mutlulugunuzu daim etsin canım arkadaşım allah size en kısa zamnda bebginizi göndersin

18. 21 Ocak 2010
  19. hatcik

hatcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bak her işte bir hayır var ummadığın yerde kısmetin karşına çıkıo yani hiç bir zamn umutsuzluğa kapılmıyacaksın bu arada çocuğu da ii değiştirmişsin tebrik ediorum çok güzel