Biliyorum çok saçma ama düşünmeden edemiyorum...:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve PammukSeker tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : PammukSeker
  1. PammukSeker

PammukSeker Bütün dünyayı gezelim elele<3 Üye

Beğenildi:
    1.158
    Ödül Puanları:
    163
    halloldu çok şükür... onu üzmemek adına sildim.

Son düzenleme: 16 Nisan 2012
  2. 17 Ağustos 2010
  3. figan

figan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sen onunla barışsan gene aynı şeyleri hissedersin tatlım..çünkü sen biraz peşinden koşacağın maço erkek tipi istiyorsun.o ise bu profile hiç uygun değil..bunuda unutma..sevmiyorsan için almıyorsa ilerisinde gene kopar zaten..hayatına başka birisi girdiğinde onu zaten unutursun..bunları düşünmende çok normal ama sen ileride mantık evliliği yapacak bir tipte değilsin anladığım kadarıyla,hani çocuk iyiymiş tekrar dene diyemem o yüzden..zavallının zamanını çalmış olursun ki hiç gerek yok..kendine zaman tanı,bu düşüncelerin çok normal..

4. 17 Ağustos 2010
  5. BEBEKKAFA

BEBEKKAFA Yağmur'umu bekliyorumm:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61

değerini anlamanı sağlamış sanırım:kahve:
    böyle düşündüğüne göre sende onu seviyorsun,herkes ilgi ister sen ilgisinden rahatsız olmuşsun...sıkıyordu diyosun ama sıkılacak ne var anlamadım....çocuk sana ne kadar değer veriyomuş ki hafta sonları bile yanına geliyormuş,her halini çekiyormuş,haksız bile olsan alttan alıyormuş....daha ne istiyorsun?

6. 17 Ağustos 2010
  7. PammukSeker

Beğenildi:
    1.158
    Ödül Puanları:
    163
    anladım tatlım ne demek istediğini evet birçok söylediğinde de haklısın ama ondan sonra hayatıma girmeye çalışan bi kaç erkek oldu, fakat hepsinde sanki onun özelliklerini aradım, onun ilgisine çok alıştığımdan mıdır nedir karşı tarafın tepkilerini onunkilerle kıyaslar oldum. O olsa bana böyle yapmazdı şöyle yapardı falan gibisinden. Artık ümitsizliğe kapılmaya başladım ondan başkasıyla yapamayacağm galiba gibisinden... Ayrılalı yaklaşık 5 ay oldu, Çok rahatsız olmaya başladım bu halimden :KK43:

8. 17 Ağustos 2010
  9. PammukSeker

Beğenildi:
    1.158
    Ödül Puanları:
    163
    herşeyi üstelemesi, yalvarması, her konuda alttan alması kulağa ilk başta hoş geliyor olabilir, ama inan canım insan sıkılıyor bir zamandan sonra, onu özlememe bile fırsat vermiyor. belki de benm karakterimle alakalı bir durumdur bilemiyorum... Ki sıkması dediğim ilgi değil sadece, aşırı kıskançlık, onu yapmayacaksın bunu yapmayacaksın, şu saatte dışarı çıkmayacaksın vs. gibisinden ve biz daha yeni başlamıştık o sıralar, birden yüklenince böyle oldum sanırım...

10. 17 Ağustos 2010
  11. puR

puR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Kaçan kovalanır kuralıdır bu zemuszemus
    Sen kaçmışsın o kovalamış..
    Aman rolleri durduk yere değiştirme,
    daha fikrin çoook değişir, unutur gidersin, başkasını başkasıyla kıyaslarsın,
    bir zaman sonra bunun çok saçma olduğunu anlarsın,
    takılma bunlara,
    çok hoş bir dönemdesin tadını çıkar.. hihoyyyt

12. 17 Ağustos 2010
  13. BEBEKKAFA

BEBEKKAFA Yağmur'umu bekliyorumm:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    anladım....asıl mesele kıskançlık sanırım....o kadar baskıcılığa bende gelemem valla...haklısın...

ayrılalı 5 ay olmuş,demekki biraz daha zamana ihtiyacın var....

14. 17 Ağustos 2010
  15. puR

puR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Bu durumlar hiç de kıyaslanacak şeyler değiller, kimseye bu konuda taviz verme :nazar:

16. 17 Ağustos 2010
  17. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Figana katiliyorum, senin istedigin bir erkek degil.
    Biraz hirpalanmak, aci cekmek, azar isitmek, kavga etmek, alttan alinmamak istiyorsun.
    Fazla ilgiye tahammül edemiyorsun, peki maco bir erkegin kurallarina tahammül edebilecek misin?
    Verdigin karar su an icin dogru mu bilemem ama ilerde karsina huysuz bir erkek ciktiginda, seni pesinden kosturdugunda, ilgisiz oldugunda bu cocuktan ayrildigina üzülebilirsin, ki simdiden baslamissin üzülmeye.

18. 17 Ağustos 2010
  19. PammukSeker

Beğenildi:
    1.158
    Ödül Puanları:
    163
    İnşallah dediğiniz gibi olur.
    Hani oturmuş bi ilişki olsa, veya evli olsak az da olsa kısıtlanır bazı şeyler, ama yeni başlamışken herseye birden yüklenilmez, onun sorunu bu ve bunun gibi şeylerdi. Onun o haliyle evli olsam mutlu olurdum belki ama daha ilişkiye yeni başlamışken çok ağır geldi bana,