Bill Smith........

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve canayakxixn tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : canayakxixn
  1. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Taksi ışık için durmuş, adamda kapıyı açıp içeri binmesi ile kapıyıkapatmış, araba hareket etmiş.. "10 saniye gecikseniz hareket etme zorunda kalacaktım. Harika bir zamanlama!" demiş şoför.. "Tıpkı Bill gibi!""Kim?""Bill Smith.. O her şeyi mükemmel yapan biridir..!""Poh!" demiş adam, "Herkesin yapamadığı bir şeyler vardır..!""Bill için bu kural geçerli değildir!" demiş şoför.. "Muhteşem bir sporcudur.. Teniste üstüne yoktur, Pavarotti gibi şarkı söyleyebilir,Broadway starları gibi dans edebilir!""Bill gerçekten acayip biriymiş!" demiş adam.."Oh! evet!" diye devam etmiş şoför,"Bill'in müthiş bir hafızasıvardır,herkesin yaş gününü hatırlar, şarap konusunda bir numaradır, ne hangi çatalla yenir, bilir.. Her şeyi tamir edebilir.. Benim gibi beceriksizdeğildir.. Ben bir sigorta değiştirsem mahalle kararır..""Bu Bill'i çok iyi tanıyorsun" demiş müşteri.."Yooo" demiş, şoför.. "Hayatımda hiç görmedim!""Peki, nasıl bu kadar çok şey biliyorsun hakkında?""Sorma!" demiş şoför, "Onun eski karısıyla evliyim.:a015:

2. 11 Mayıs 2009
  3. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    töbe töbeeeeeeeeee :))))))

4. 12 Mayıs 2009
  5. acemiperi